Магнезитова плита 1,20 х 2,40 м (10 мм)

Скломагнезитова плита Укрмагнезит

Магнезитова плита (скломагнієвий лист) – це сучасний, універсальний, екологічний будівельно-оздоблювальний матеріал на основі магнезіальних в'яжучих речовин для облицювання фасадів та внутрішніх стін, підлог, стель, для монтажу перегородок та виготовлення звуко-, волого- та вогне-захисних конструкцій.

Скломагнезитові плити підходять для фарбування, обклеювання шпалерами, наклеювання плитки.

Магнезитові плити виконані на основі хлориду та оксиду магнію, взаємна реакція яких створює міцні кристалічні грати. Також до складу магнезитових листів входить перліт (підвищує звуко-і тепло-ізоляцію), дрібнофракційне тирсу. З двох сторін магнезитовий лист армується базальтовою склосіткою (робить лист міцним та еластичним).

Переваги та характеристики магнезитової плити Укрмагнезит:

1. Екологічність: скломагнезитовий листок складається з природних компонентів, не містить небезпечних, шкідливих для здоров'я людини речовин.

2. Вологостійкість: магнезитовий лист добре підходить для обробки вологих приміщень, т.к. він не деформується при безпосередньому впливі води, пари, вогкості.

3. Вогнетривкість: скломагнезитова плита оптимальна для об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки, вона відноситься до класу негорючих матеріалів. Магнезитова плита не спалахує під впливом високої температури, не виділяє шкідливих, токсичних речовин.

4. Звукоізоляція та теплоізоляція: магнезитова плита істотно покращує показники тепло- та звукоізоляції приміщення, завдяки перліту (вулканічному піску), що входить до її складу.

5. Стабільність розмірів: СМЛ має низький коефіцієнт лінійного розширення, завдяки своєму складу не розширюється від спеки, не стискається від холоду, не набухає при намоканні.

6. Міцність: скломагнезитові листи мають високу міцність, що дозволяє при їх монтажі використовувати пневмо-пістолет, скобити лист, вкручувати в нього шурупи-саморізи і т.д. Також можна повторно використовувати магнезитову плиту після демонтажу.

7. Легкість: магнезитові листи значно легші за аналогічні матеріали, що робить їх зручнішими при монтажі.

8. Довговічність: при дотриманні рекомендованих норм монтажу та експлуатації термін служби магнезитової плити становить приблизно 30 років.

9. Гнучкість: магнезитова плита - досить еластичний, гнучкий матеріал, який підходить для обробки та виготовлення криволінійних конструкцій. Ці властивості досягаються завдяки двосторонньому армуванню склосіткою.

10. Морозостійкість: СМЛ витримує без пошкоджень більше 50 циклів заморожування-відтавання.

11. Антисептичність: склад скломагнезитової плити запобігає появі плісняви, грибків, комах (оксид і хлорид магнію – природні антисептики).

12. Простота в роботі: магнезитова плита розкроюється будівельним ножем для гіпсакартону методом насічки та наступного перелому.

 

Інтернет-магазин будматеріалів у Харкові БудБаза Абсолют пропонує не тільки купити магнезитові плити, але й отримати грамотну консультацію щодо вибору всіх будівельних матеріалів. Ми можемо запропонувати якісний варіант будь-якого бюджету. У нас широкий вибір листових матеріалів від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо купити магнезитову плиту в Харкові з доставкою та самовивозом. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 3087

Скломагнієвий лист (СМЛ) Укрмагнезин 1,20 х 2,40 м, товщина листа 10 мм - будівельно-оздоблювальний матеріал на основі магнезіальних в'яжучих речовин для облицювання фасадів і внутрішніх стін, підлог, стель, для монтажу перегородок та виготовлення звуко-, волого - і вогне-захисних конструкцій.

Вага листа - 23 кг

1050.00 грн