Катеринославська цегла Таврійська темна WF 210*100*50

Катеринославська цегла №9 Таврійська темна WF 210*100*50

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити Катеринославську цеглу ручного формування за низькою ціною.

Цегла ручної роботи ТМ «Катеринославська цегла» - це елітний вид декоративного будівельного матеріалу для обробки фасадів будівель та інтер'єрних рішень. Завдяки ручному виготовленню кожна цегла трохи відрізняється за розміром та якістю поверхні. Катеринославська цегла славиться своєю міцністю, довговічністю та неповторною фактурою.

Катеринославську цеглу виготовляють із екологічно чистої природної сировини – глин та пісків. Продукція проходить постійні випробування на відповідність основним показникам, що нормуються.

Досвід старих майстрів, почерпнутий із архівних раритетних джерел, був органічно поєднаний із сучасними технологіями (глинопідготовка, сушіння та ін.) цегельного виробництва.

Характерна зморшкувата фактура цегли виходить природним шляхом, без спеціальних засобів для її імітації.

Катеринославська цегла при дотриманні необхідних правил укладання та експлуатації прослужить понад 100 років.

Найпоширеніше застосування Катеринославської цегли - облицювання будівель. Катеринославська цегла прикрасить будівлю, виконану як у традиційному, класичному стилі, так і в популярних нині сучасних стилях. Цегла набирає все більшої популярності не тільки у традиційному облицюванні будівель, але також в прикрасі інтер'єрів, особливо оформлених у стилі лофт. Крім цього, цегла чудово вписується в мінімалізм, неоготику, еклектику, інтер'єр з етнічними мотивами.

Катеринославська цегла знаходить також широке застосування в облицювання камінів, печей, барбекю. Не будучи вогнетривким, він чудово працює в облицювальному шарі печі, витримуючи всі властиві цьому шару температурні навантаження, надаючи унікального вигляду домашнім осередкам.

Характеристики:

Розмір: 210*100*50 мм

Поверхня: шорстка

Тип цегли: повнотіла

Марка цегли М-150

Морозостійкість: 100 циклів

Водопоглинання: 12%

Теплопровідність: 0,57 Вт/(м·К)

Бажаєте купити Катеринославську цеглу в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4416

Катеринославська цегла ручного формування №9 Таврійська темна WF 210*100*50, М150

Ціна наведена за 1 шт.

Знижка з першої покупки!

0.00 грн