ESSVE (ЭССВЭ)

Біта PH2 × 25 мм ESSVE (Швеція) арт. 9980380

15.00 грн

ESSVE (ЭССВЭ)

Виробник ESSVE (Швеція)

ESSVE - одна з провідних европейських компаній будівельних кріплень. Відома своїми клієнтоорієнтованими дослідженнями і розробками компанія ECCBE продовжує чималий ланцюжок інноваційних шведських інжинірингових компаній. Компанія ESSVE постачає кріпильні вироби преміум-класу для всіх видів робіт.

ESSVE пропонує один з найповніших в галузі асортиментів кріпильних виробів і фіксаторів преміум-класу: понад 5 000 виробів, зокрема 1 500 зразків саморізів, шурупів і гвинтів, 1 900 фіксаторів і кріплень для каменю, бетону і легкого бетону, 650 видів цвяхів, 400 одиниць клеїв/герметиків, та понад 800 артикулів інших супутніх виробів усе з відповідними сертифікатами ETA.

Хочете купити ESSVE (ЭССВЭ) в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!