Гіпсова шпаклівка Єврогіпс Saten фініш 25 кг

Шпаклівка гіпсова фінішна Еврогипс Сатен (Туреччина) 25 кг

Фінішна шпаклівка Єврогіпс Сатенгіпс – гіпсовий матеріал для фінішного оздоблення (тонкошарового вирівнювання, полірування поверхні) стін та стель усередині приміщень.

Переваги: ​​може використовуватися для обробки практично всіх видів поверхонь. Фінішна шпаклівка EUROGIPS SATEN володіє високими властивостями, що заповнюють, і еластичністю, що забезпечує оптимальний ефект і зручність у роботі. Може наноситися безпосередньо на поверхню, що обробляється, і не вимагає обов'язкового попереднього нанесення стартової шпаклівки..

Технічні характеристики:

  • Об'єм води для одержання розчину: 6,5 л на 10 кг гіпсу
  • Час затвердіння: 120 хвилин
  • Час життя готового розчину: 75 хвилин
  • Витрата матеріалу (при товщині шару 1 мм): 1 кг/м3
  • Мінімальна товщина шару: 0,5 мм
  • Час висихання: близько 2-х днів
  • Водопоглинання (від маси): 17%
  • Твердість поверхні: 45 Shore D
  • Міцність на вигин: не менше 1,0 Н/мм2
  • Міцність на стиск: не менше 2,5 Н/мм2 залежно від товщини шару, властивостей поверхні та кліматичних умов

Підготовка основи: основа під гіпсову суміш повинна бути стабільною і несучою, тобто, відповідно, міцною, очищеною від шарів, які можуть послабити адгезію сумішевої маси, особливо від пилу, бруду, масел, жиру, воску, залишків малярських шарів. Слаботримаючі частини поверхні потрібно попередньо відбити, вільні і частини, що обсипаються, усунути за допомогою сталевої щітки. При необхідності зниження поглинання основи рекомендується застосування ґрунтовки. Усі сталеві елементи, які можуть стикатися з гіпсовою сумішшю, мають бути захищені від корозії.

Приготування гіпсової суміші: сумішова маса готується висипанням сухої суміші в відміряну кількість води (у пропорції 0,6 л води на 1 кг сухої суміші). Після того, як гіпсова суміш засипана у воду, необхідно дати масі постояти 5 хвилин, а потім розмішати ручним або механічним способом (дриль з мішалкою для гіпсу) до отримання однорідної консистенції без грудок. На цьому етапі можна регулювати консистенцію гіпсової суміші шляхом додавання води або сухого матеріалу (у разі заповнення більших дірок консистенція розчину повинна бути густішою, ніж для прасування). Маса, приготування відповідно до зазначених вимог, зберігає свої властивості протягом приблизно 1,5 години. Гіпсові суміші EUROGIPS SATEN слід готувати в чистих ємностях (залишки гіпсу, що схопився, скорочують час схоплювання свіжої гіпсової маси).

Спосіб застосування: гіпсова суміш EUROGIPS SATEN накладається рівномірно на поверхню найкраще нержавіючою теркою. Нанесену суміш потрібно добре випрасовувати в процесі роботи. Рекомендується заповнити великі дірки на підставі перед виконанням гладі гіпсу. Гіпсова суміш накладається на стіни смугами від підлоги і до стелі, виконуючи рух терткою знизу вгору. На стелі гіпсова суміш накладається від вікна і до глибини приміщення, терка тягнеться до себе. Шар гіпсової суміші на великі поверхні можна накладати за допомогою підготовленого для такого типу робіт агрегату для гіпсової суміші.

Після висихання гіпсової суміші дрібні нерівності видаляються наждачним папером або сіткою для шліфування. Нерівності, що з'явилися, тонко зашпаклівуються і повторно шліфуються. Відкритий час роботи залежить від поглинання основи, температури навколишнього середовища та консистенції розчину. Під час висихання гіпсової суміші потрібно уникати безпосереднього сонячного нагрівання та протягів, а також забезпечити гарну вентиляцію та провітрювання приміщень. Подальші роботи, такі як, наприклад, фарбування, приклеювання шпалер, починають після висихання гіпсової суміші. Перед фарбуванням водорозчинними фарбами гіпсову суміш потрібно загрунтувати рекомендованою виробником фарби або розбавленою фарбою.

 

Бажаєте купити гіпсову фінішну шпаклівку EUROGIPS SatenGips (Єврогіпс СатенГіпс) за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6735

Шпаклівка гіпсова фінішна Eurogips Saten (Туреччина), 25 кг

322.00 грн