Гіпсова штукатурка Єврогіпс Із старт 30 кг

Штукатурка гіпсова стартова Єврогіпс Ізогіпс (Туреччина)30 кг

Стартова шпаклівка Єврогіпс Ізогіпс призначена для вирівнювання поверхні всередині сухих приміщень бетонними, оштукатуреними, цегляними, пінобетонними, гіпсовими і т.п. підстав. Застосовується для обробки швів, тріщин, заповнення локальних отворів. Забезпечує виняткову білизну поверхні (87% білизни). Не потребує спеціальної підготовки поверхні. Дозволяє вирівнювати як невеликі (від 5 мм), так і значні (до 50 мм) нерівності. Не утворює усадкових тріщин. Абсолютно екологічно чиста, складається на 100% з натуральних природних компонентів, не містить азбесту, не має різкого запаху.

Переваги:

  • Забезпечує виняткову білизну поверхні.
  • Економічна у нанесенні.
  • Застосовується для всіх типів поверхні (кам'яна та цегляна кладка, бетон, пінобетон, гіпсокартон).
  • Не потребує спеціальної підготовки поверхні.
  • Дозволяє вирівнювати як невеликі (від 5 мм), так і значні (до 5 см) нерівності.
  • Не утворює усадкових тріщин.
  • Абсолютно екологічно чиста, складається на 100% з натуральних природних компонентів, не містить азбесту, не має різкого запаху.

Підготовка та нанесення: в очищену пластикову, металеву або керамічну ємність налити води з розрахунку 0,65 л на 1 кг сухої суміші. Насипати, не перемішуючи, EKOGIPS IZOGIPS у воду. Зачекати 5-7 хвилин для того, щоб суміш просочилася водою. Ретельно перемішати до однорідної в'язкої маси (рекомендується використання міксера).

Підготовка поверхні для нанесення: очистити від пилу, старої фарби, масляних плям, фрагментів основи, що відшарувалася, знежирити, якщо це необхідно. Основи, що сильно вбирають вологу, змочити водою. Огрунтувати всі металеві конструкції, які під шар штукатурки.

Нанесення гіпсової суміші: наносити EUROGIPS IZOGIPS на стіну штукатурною лопаткою або кельмою. Металевим правилом вирівняти поверхню за попередньо встановленими маяками. Через 40-50 хвилин після вирівнювання затерти поверхню сталевою теркою (за необхідності злегка змочити водою). Для отримання поверхні під якісне забарвлення необхідно нанести один шар EKOGIPS SATENGIPS.

Мінімальний час роботи – 75 хв.

Максимальний час повного застигання 150 хв.

Витрата Ізогіпс Єврогіпс: 9-10: 9-10 кг/м2 (при товщині 1 см)

Бажаєте купити гіпсову стартову штукатурку EUROGIPS IZO (Єврогіпс Ізо) за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6734

Штукатурка гіпсова EUROGIPS IZO стартова (Туреччина), 30 кг

306.00 грн