Покрівельні плівки і мембрани (гідробар'єр, паробар'єр)

Aerotop VP 90 ЧЕХИЯ пароизоляционная пленка

18.30 грн

EUROVENT DB-200 пароізоляційна плівка

19.93 грн

Паробарьер R110 JUTA пароизоляционная пленка
Хіт

41.33 грн

Паробарьер Н110 JUTA пароизоляционная пленка
Хіт

32.47 грн

Паробарьер Н90 JUTA пароизоляционная пленка
Хіт

28.04 грн

Покрівельні плівки і мембрани (гідробар'єр, паробар'єр)

Купити покрівельні плівки і мембрани в Харкові

Інтернет-магазин Будбаза Абсолют пропонує купити покрівельні плівки і мембрани в Харкові за найнижчою ціною. Ми пропонуємо - гідробар'єр і паробар'єр без армування і армовані, тут завжди найкраща ціна на гидробарьер в Харкові.

Є можливість самовивозу і доставка Новою поштою мембран JUTA з Харкова і наступних міст України: Біла Церква, Бердянськ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Мукачево, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

У нас можна купити покрівельні плівки та мембрани Juta (Чехія) за найкращою ціною. Доставка по Україні. Підпокрівельна плівка і мембрана Juta (Юта) - це кращий вибір для покрівлі. Компанія Juta випускає широкий асортимент ізоляційних плівок і супердифузійних мембран для покрівлі: Евробарьер, Вітробар'єр, Гідробар'єр, Паробар'єр, Антиконденсат JUTA.

Ми пропонуємо все для покрівлі - металочерепиця, профнастил, гідроізоляція, рубероїд, бітумні мастики, водостоки, софіти, шифер і багато іншого.

Купити підпокрівельні плівки і мембрани в Харкові з нами легко - замовте товари не виходячи з дому на нашому сайті. Купувати будматеріали в нашому інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!