Цемент (ПЦ 400, ПЦ 500, Міцний дім, Євроцемент, Івано-Франківськ)

Цемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н (25 кг) Івано-Франківськ (заводська тара)
Хіт

145.00 грн

Цемент ПЦ ІІ/А-Ш-500 (25 кг) Хайдельберг (Кривий Ріг)
Хіт

154.00 грн

Цемент ПЦ ІІ Б-Ш-400 (25 кг) Івано-Франківськ (заводська тара)
Хіт

140.00 грн

Цемент ПЦ II/Б-Ш-400 (25 кг) Хайдельберг (Кривий Ріг)

149.00 грн

Цемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н (50 кг) Івано-Франківськ (заводська тара)
Хіт

277.00 грн

Цемент ПЦ I-500 (50 кг) Міцний дім Івано-Франківськ
Хіт

264.00 грн

Цемент ПЦ ІІ Б-Ш-400 (50 кг) Івано-Франківськ (заводська тара)
Хіт

265.00 грн

ЦПС "Міцний дім" 25 кг

ЦПС "Міцний дім" 25 кг

25 кг

Украина

Хіт

83.00 грн

ЦПС ХСМ 30 кг

ЦПС ХСМ 30 кг

25 кг

Украина

114.00 грн

Цемент (ПЦ 400, ПЦ 500, Міцний дім, Євроцемент, Івано-Франківськ)

Де купити цемент у Харкові

цемент М 500, М 400, ЦПС від кращих виробників

В інтернет-магазині будматеріалів Будбаза Абсолют Ви можете купити цемент (Харків) за низькою ціною. Цемент і ЦПС (цементно-піщана суміш) відносяться до категорії загальнобудівельних матеріалів, їх використовують для приготування бетонів, бетонних і штукатурних розчинів, розчинів для кладки. Це незамінні матеріали для сучасного будівництва.

Важко знайти більш затребуваний в будівництві матеріал, ніж цемент. Цементи різних марок використовуються для проведення практично всіх видів зовнішніх будівельних робіт, при зведенні будівель і для внутрішнього оздоблення приміщень. Міцність, довговічність і безпеку конструкцій, виконаних з застосуванням цементу, забезпечують не спадає попит на цей матеріал на протязі багатьох десятиліть.

Найбільш поширеними марками цього матеріалу в сучасному будівництві є цемент М400 і М500. Марка, що стосується такого в'язкому речовині, характеризує його міцності якості. Наприклад, цемент М400 повинен витримувати навантаження 400 кг/см3. Для підтвердження марки, в заводських умовах проводяться випробування партій продукції. Для цього виготовляються спеціальні зразки, до яких прикладається зусилля, спрямоване на стиск і вигин.

Для побутового будівництва найбільш часто використовується портландцемент марки 400. Цей будматеріал відмінно підходить для виконання внутрішньої і зовнішньої штукатурки, для підготовки кладок сумішей, для дрібних ремонтних робіт всередині і зовні приміщень.

Цемент ПЦ М500 частіше застосовується при зведенні промислових будівель і конструкцій підвищеної міцності. Це в'яжучий рекомендується використовувати при будівництві підземних споруд, а також для виготовлення конструкцій в умовах постійної надмірно підвищеної вологості, при регулярних впливах агресивного навколишнього середовища. Саме ця марка зазвичай використовується для виготовлення блоків тротуарної плитки.

Будівельний магазин БудБаза Абсолют працює тільки з перевіреними виробниками портландцементу, відмінно зарекомендували себе на будівельному ринку України. Портландцемент (ПЦ) - це найбільш затребуваний вид в'яжучого речовини в будівництві, він виготовляється з цементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу. Для отримання бажаних властивостей бетону (корозійної стійкості, водонепроникності, зменшення тепловиділення і т.д.), в портландцемент можуть додаватися різні мінеральні добавки, що вказується в маркуванні.

Маркування Д0 означає, що портландцемент проведений без добавок (0%). Для поліпшення властивостей одержуваної бетонної суміші, так само використовуються пластифікатори - рідкі і сухі добавки в бетон, великий вибір пластифікаторів Ви знайдете в нашому інтернет-магазині будівельних матеріалів. Ціна цементу залежить в першу чергу від марки, фасування і виробника, ми пропонуємо Вам:

  • цемент «Міцний дім» М-500 и М-400;
  • ЦПС «Міцний дім»;
  • цемент Дікергофф (Миколаїв);
  • цемент Івано-Франківськ (заводська тара);
  • цемент Хайдельберг (Кривий Ріг);
  • Євроцемент (Балаклея);
  • ЦПС Мастерок.

Цемент в мішках зручніший для перевезення невеликими вантажними машинами, знаючи точну вагу мішка, будівельникам легко розрахувати і замовити необхідну кількість будматеріалів з доставкою. Будівельний магазин Будбаза Абсолют Харків пропонує купити цемент у мішках 50 кг і 25 кг з доставкою по Харкову і самовивозом.

Купить цемент М 400, М500 в Харькове по выгодной цене

Купити вибрані Вами будматеріали на нашій будбазі легко. Ви можете залишити замовлення на сайті (оформлення покупки можливо без реєстрації), і з Вами зв'яжеться наш менеджер, щоб обговорити всі деталі замовлення. Ви так само можете оформити замовлення по телефону, набравши кожній із зазначених на сайті контактних номерів. Купити будматеріали можна і під'їхавши в наш будівельний магазин (м. Харкiв, ул. Військова, 22).

Дата і час доставки будматеріалів обмовляється з кожним клієнтом індивідуально. Ціна доставки по Харкову залежить від ваги і об'єму замовлених матеріалів. Ви можете замовити у нас не тільки доставку, а й скористатися послугами досвідчених вантажників. Вартість розвантаження або заносу матеріалів Ви можете подивитися у нас на сайті.

Хочете недорого купити цемент у Харкові - телефонуйте!