Катеринославська цегла ручного формування

Катеринославська цегла ручного формування

Купити Катеринославську цеглу ручного формування в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити Катеринославську цеглу ручного формування за низькою ціною.

Цегла ручної роботи ТМ «Катеринославська цегла» - це елітний вид декоративного будівельного матеріалу для оздоблення фасадів будинків та інтер'єрних рішень. Завдяки ручному виготовленню кожна цеглина трохи відрізняється за розміром і якістю поверхні. Катеринославська цегла славиться своєю міцністю, довговічністю і неповторною фактурою.

Катеринославський цегельний завод був заснований в 1879 році, він завжди відрізнявся високою якістю продукції. Основними відмітними особливостями виробничого процесу є ручне формування цегли, завдяки якій вона набуває унікального зовнішнього вигляду, а також випалювання в традиційній кільцевої печі, що робить її міцною і надає неповторного розмаїття зовнішньому виглядому. Катеринославську цеглу виготовляють з екологічно чистої природної сировини - глини та пісків. Продукція проходить постійні випробування на відповідність основним нормативними показникам.

Досвід старих майстрів, почерпнутий з архівних раритетних джерел, був органічно об'єднаний з сучасними технологіями (пiдготовка глини, сушка та ін.) цегельного виробництва.

Характерна зморшкувата фактура цегли виходить природним шляхом, без спеціальних пристосувань для її імітації. Неповторні зморшки на цеглі у вигляді посмішки виходять поєднанням безлічі чинників, головним з яких є досвід і майстерність формувальників. Такої фактури лицьових поверхонь неможливо домогтися іншими методами формування. Незважаючи на ручну працю при формоутворенні цегли і випалюванні, завод здатний випускати до 5 млн цегли щорічно завдяки механізації і автоматизації допоміжних операцій.

Більшість Катеринославської цегли ручного формування не є клінкерною. При цьому Катеринославська цегла має ряд переваг в порівнянні з клінкерною: цегла має кращу паропроникність, кращі звуко- і теплоізоляційні властивості і має неповторний зовнішній вигляд, який неможливо зімітувати на пресах, які виробляють клінкерну цеглу. При дотриманні необхідних правил укладання та експлуатації цегла ручного формування прослужить більше 100 років.

Ціна Катеринославської цегли залежить від розміру:

  • Цегла розміру NF - стандартний розмір одинарної цегли в Україні: 250х120х65 мм.
  • Цегла розміру WF (Waalformat) - стандартний (одинарна) цегла, що випускається в Бельгії і Голландії. Цегла такого формату має розміри 210х100х50 мм. Через її меншi розміри, ніж у стандартної української цегли, витрата на 1м2, відповідно, більше (75 шт. На 1 м2 замість 52 шт. На 1 м2 при застосуванні цегли стандартного українського розміру NF). Стіна з такої цегли виглядає більш витончено, особливо якщо застосовується шов товщі 10 мм.
  • Цегла розміру WDF (потовщена голландська) випускається розміром 210х100х65 мм. За товщиною цей розмір відповідає стандартному українському розміром цегли (NF).

Саме поширене застосування Катеринославської цегли - облицювання будівель. Цегла прекрасно прикрасить будівлю, виконану як в традиційному, класичному стилі, так і в популярних нині сучасних стилях. Цегла набирає все більшої популярності не тільки в традиційному облицюванні будівель, але також в оздобленні інтер'єрів, особливо оформлених в стилі лофт. Крім цього, цегла прекрасно вписується в мінімалізм, неоготику, еклектику, інтер'єр з етнічними мотивами.

Катеринославська цегла знаходить також широке застосування в облицюванні камінів, печей, барбекю. Не будучи вогнетривким, він чудово працює в облицювальному шарі печі, витримуючи всі притаманні цій верстві температурні навантаження, надаючи унікальний зовнішній вигляд своїх домівок.

Екатеринославский кирпич ручной формовки

Хочете купити Катеринославську цеглу в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!