Пазогребневі і магнезитові плити

Пазогребневі і магнезитові плити

Купити пазогребневі плити в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити магнезитові і пазогребневі плити (гіпсоплити) за низькою ціною.

Пазогребневі плити (гіпсоплити) - високотехнологічний матеріал на основі гіпсу, призначені для безкаркасного зведення внутрішніх міжкімнатних перегородок. Пазогребневі плити виконуються в формі прямокутних паралелепіпедів, що мають на опорних сторонах паз або гребінь. Пазогребневі плити надзвичайно прості в монтажі, не вимагають додаткового штукатурення, мають точні розміри. Пазогребневі плити мають високу паропроникність, екологічно безпечні, пожежобезпечні.

Магнезитова плита (скломагнієвий лист) - це сучасний, універсальний, екологічний будівельно-оздоблювальний матеріал на основі магнезіальних в'яжучих речовин для облицювання фасадів і внутрішніх стін, підлог, стель, для монтажу перегородок і виготовлення звуко-, волого-і вогне-захисних конструкцій. Скломагнезитовi плити підходять для фарбування, обклеювання шпалерами, наклеювання плитки. Магнезитові плити виконані на основі хлориду і оксиду магнію, взаємна реакція яких створює міцну кристалічну решітку. Також до складу магнезитових листів входить перліт (підвищує звуко- і тепло-ізоляцію), дрібнофракційних тирсу. З двох сторін магнезитовий лист армується базальтової стеклосiткою (робить лист міцним і еластичним).

Хочете купити пазогребневую і магнезитових плит в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!