Siltek E-110 Profi Ґрунтівка глибокопроникаюча зміцнююча 10 л

Ґрунтівка зміцнююча E-110 Profi Siltek (Е-110 Прфі Сілтек)

Siltek E-110 Profi (Сілтек Е-110 Профі) - глибокопроникаюча ґрунтівка на основі акрилу для зміцнення верхнього шару всіх видів неміцних, дрібнопористих, поглинаючих мінеральних поверхонь (цегляне мурування, штукатурка, стяжка і т.ін.), перед виконанням опоряджувальних робіт (вирівнюванням поверхонь шпаклівкою, облицюванням плиткою, влаштуванням підлог, наклеюванням шпалер, декоративним оздобленням, пофарбуванням тощо). Може використовуватися для укріплення поверхонь, раніше пофарбованих вапняними фарбами.

Виконання робіт:

  • ґрунтівку перед використанням перемішати;
  • ґрунтівка наноситься на поверхню за допомогою щітки, валика чи розпилювача рівномірно без пропусків;
  • в залежності від стану поверхні ґрунтівку наносять в один, або, за необхідності, в декілька шарів, дотримуючись методу «мокре по мокрому», до повного насичення, не залишаючи надлишкової кількості ґрунтівки на поверхні.

Всі роботи рекомендовано виконувати при температурі поверхні і повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря 55-65%.

Термін висихання: від 4 до 6 годин.

Витрата ґрунтівки на 1 м2 за одне нанесення: 0,1-0,2 л.

Бажаєте купити зміцнюючу ґрунтівку Siltek E-110 Profi (Сілтек Е-110 Профі) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6275

Siltek E-110 Profi - ґрунтівка глибокопроникаюча для зміцнення усіх видів дрібнопористих мінеральних поверхонь та поверхонь, що осипаються, 10 л

413.00 грн