Mapei Ultracolor Plus Фуга для швів 1-20 мм, 40 кольорів, 2 кг

Фуга Ultracolor Plus Mapei

Затірка Mapei Ultracolor Plus – покращений цементний шовний заповнювач зі зниженим водопоглинанням та високою стійкістю до стирання, з прискореним твердінням. Для швів від 1 до 20 мм.

Область застосування: заповнення швів на підлогах і стінах усередині та зовні приміщень у плиткових покриттях з усіх видів керамічної плитки (подвійного випалу, одинарного випалу, клінкеру та керамограніту), теракоти, кам'яних матеріалів (натуральний камінь, мармур, граніт, агломерати тощо), скляної та мармурової мозаїки. Заповнення швів на підлогах та стінах у місцях схильних до інтенсивних піших навантажень (аеропорти, торгові центри, ресторани, бари тощо). Заповнення швів у облицювання на підлогах та стінах у житлових приміщеннях (готелі, приватні будинки тощо). Заповнення швів на фасадах, балконах, терасах та плавальних басейнах..

Mapei Ultracolor Plus - високоякісний швидкосхоплюючий і швидковисихаючий модифікований полімерами не схильний до висолоутворення шовний заповнювач, що не містить портландцемент (від 1 мм до 20 мм) з гідрофобним (DropEffect®) і антигрибковим (BioBlock®) ефектами. У Ultracolor Plus, використовується технологія Ultracolor, заснована на спеціальних гідравлічних в'яжучих, які гарантують відмінну однорідність кольорів.

Властивості Ultracolor Plus при змішуванні з водою у рекомендованій пропорції та правильному технологічному застосуванні:

  • водовідштовхувальні властивості з ефектом утворення краплі на поверхні;
  • однорідність кольору та відсутність плям;
  • Ultracolor Plus не утворює висолів;
  • стійкість кольору до ультрафіолетових випромінювань та атмосферних агентів;
  • швидкість висихання та легкість очищення;
  • готовність до піших навантажень через короткий проміжок часу;
  • рівна щільна поверхня з низьким водопоглинанням і, як наслідок, легке очищення поверхні;
  • компенсована усадка, отже, ризик утворення тріщин мінімальний;
  • оптимальне опір стирання, висока міцність при стисканні та згинанні, висока стійкість до циклів «заморожування – відтавання» і як наслідок висока довговічність;
  • хороша стійкість до кислот при рН>3.

Технічні характеристики затірки для плитки Mapei Ultracolor Plus:

Життєздатність суміші: 20-30 хвилин.

Температура нанесення: від +5°C до +35°C.

Легкий пішохідний трафік: через 3 години.

Введення в експлуатацію: через 24 години (48 годин для резервуарів та басейнів).

Час очікування перед початком очищення облицювання: 15-30 хвилин.

Міцність на згин після 28 днів: 9 Н/мм2.

Міцність на стиск після 28 днів: 35 Н/мм2.

Упаковка: 2 кг.

Більш детальну інформацію про замазку для швів плитки Mapei Kerapoxy Easy Design та її можливі кольори Ви можете дізнатися, завантаживши технічний опис товару на вкладці "Завантажити інструкцію".

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют можна купити замазку для швів плитки Mapei Ultracolor Plus (Мапей Ультраколор Плюс) в Харкові за низькою ціною. Ми пропонуємо купити фугу Mapei Ultracolor Plus (Мапей Ультраколор Плюс) оптом та в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

text_instruction

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6442

Замазка для швів Mapei Ultracolor Plus (Мапей Ультраколор Плюс), 2 кг, 40 кольорів

Високоякісний швидкосхоплюючий і швидковисихаючий модифікований полімерами не схильний до висолоутворення шовний заповнювач, що не містить портландцемент, з гідрофобним (DropEffect®) і антигрибковим (BioBlock®) ефектами (ширина шва 1–20)

306.00 грн