Цегла червона Б/У

Червона цегла б.у.

Ви можете купити червону цеглу б/у, ціна якої буде значно нижчою за нову, у нашому інтернет-магазині. Червона цегла - популярний матеріал у Харкові, він допомагає заощадити гроші при будівництві невеликих об'єктів, навантаження на які не буде великою.

Цегла червона б.у. - будівельний матеріал кладки, виготовлений на основі кварцового піску і вапна, що був у вживанні. Цегла не варто використовувати для несучих стін. Але для обкладання стічних канав, колодязів, каналізаційних ям, у тих випадках, коли особливої ​​надійності від цегли не потрібно, Ви можете використовувати білу цеглу б.у. Силікатну цеглу можна застосувати для: будівництва альтанок, господарських будівель, фундаменту для огорож.

Використання червоної цегли дозволить знизити витрати на будівництво.

 

Інтернет-магазин будматеріалів у Харкові СтройБаза Абсолют пропонує купити червону цеглу б.у. за вигідною ціною. Ми виконуємо доставку будматеріалів по Харкові та області, надаємо послуги вантажників, можливе придбання товарів самовивозом зі складу в Харкові. У нас завжди вигідна ціна на червону цеглу в Харкові. Тут можна придбати б.у. цегла червона в Харкові. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4346

Цегла червона Б/У

Продається тільки з нашою доставкою

7.00 грн