Mapei Kerapoxy 142 Епоксидна замазка для швів 1-10 мм, коричневий, 2 кг

Затирка плитки Kerapoxy 142 Mapei

Затирка Mapei Kerapoxy для плитки та мозаїки - двокомпонентна суміш на основі епоксидної смоли та спеціальних добавок, які дозволяють не тільки надійно захистити шов, але й створити міцний бар'єр від проникнення бруду, а також забезпечити швидке очищення, затирання має чудові кислотостійкі властивості та відмінну адегезію до будь-якій основи, має високу механічну міцність, використовується також як клею. Mapei Kerapoxy можна використовувати як всередині будівлі, так і зовні. Водонепроникна, водостійка. Ширина шва 1-10 мм.

Після застосування затирання Mapei Kerapox поверхня стає дуже рівною і однорідною, так як у епоксидної суміші відсутня усадка та утворення тріщин. Mapei Kerapox містить дуже низьку кількість летких органічних сполук (EC1 Plus EMICODE). Мапей Керапокси підходить для заповнення швів на великих площах, де потрібне легке нанесення та очищення. Суміш стійка до впливу ультрафіолетових променів та атмосферних опадів, стійка до температурних змін, морозостійка. Особливо підходить для басейнів із солоною водою.

Технічні характеристики затірки для плитки Mapei Kerapoxy:

Упаковка: 2 кг

Витрата: 0,3 – 2,4 кг/м2 залежно від ширини шва (докладніше у технічному описі на вкладці "Завантажити інструкцію")

Термін придатності розчинової суміші: приблизно 45 хвилин

Розмір шва: ширина шва 1-10 мм

Щільність на стиск: ≥ 55 МПа

Більш детальну інформацію про замазку для швів плитки Mapei Kerapoxy Ви можете дізнатись, завантаживши технічний опис товару на вкладці "Завантажити інструкцію"

Кольори замазки для швів плитки Мапей Керапокси

Кольори замазки для швів Mapei Kerapoxy (Мапей Керапокси)

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют можна купити замазку для швів плитки Mapei Kerapoxy (Мапей Керапокси) в Харкові за низькою ціною. Ми пропонуємо купити затирки для швів плитки Mapei Kerapoxy (Мапеї Керапокси) оптом та в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

text_instruction

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6431

Замазка для швів Mapei Kerapoxy 142 (Мапей Керапокси), 2 кг, коричневий

Кислотостійкий епоксидний шовний заповнювач з високою механічною міцністю та довговічністю, водонепроникний, водостійкий, застосовується також як клей (ширина шва 1–10)

Ціну уточнюйте у менеджера

 

0.00 грн