Mapei Kerapoxy Cleaner Змивка епоксидної затирки 0,75 кг

Змивка для епоксидної затирки Kerapoxy Cleaner Mapei

Kerapoxy Cleaner - спеціальний очисник для видалення залишків заповнювачів міжплиткових швів на епоксидній основі, таких як Kerapoxy, Kerapoxy CQ, Kerapoxy Design тощо, з поверхні керамічної плитки та скломозаїки.

Основним призначенням продукту є полегшити видалення залишків розчину після остаточного очищення водою. Продукт можна використовувати для видалення невеликих поверхневих плям, які можуть залишитися після висихання шовного заповнювача, тобто на наступний день. При правильному використанні не руйнує поверхню плитки/мозаїки або заповнювача (попередньо проведіть тест на хімічну стійкість матеріалу).

Технічні характеристики Mapei Kerapoxy Cleaner:

рН розчину: 12

Час очікування перед змивкою: від кілька хвилин до 24 годин максимум.

У разі великої кількості залишків нанесіть розчин на більший час і повторіть очищення.

Більш детальну інформацію про змивку для епоксидної затирки Mapei Kerapoxy Cleaner Ви можете дізнатись, завантаживши технічний опис товару на вкладці "Завантажити інструкцію".

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют можна купити змивку для епоксидної затирки Mapei Kerapoxy Cleaner (Мапей Керапокси Клінер) у Харкові за низькою ціною. Ми пропонуємо купити змивки для епоксидної затирки Mapei Kerapoxy Cleaner (Мапей Керапокси Клінер) оптом та в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

text_instruction

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6440

Mapei Kerapoxy Cleaner застосовується для видалення слідів епоксидних затирок: Kerapoxy Design, Kerapoxy CQ та Kerapoxy з керамічних покриттів та скляної мозаїки 0,75 кг

731.00 грн