Mapei Kerapoxy Easy Design Епоксидна замазка для швів 1-15 мм, 41 колір, 3 кг

Фуга Kerapoxy Easy Design Mapei

Затірка Mapei Kerapoxy Easy Design – це двокомпонентний декоративний шовний заповнювач на основі епоксидної смоли зі скляними мікросферами та іншими спеціальними компонентами. Характеризується відмінною стійкістю до кислот, легкою зручноукладальністю та простотою в очищенні. Застосовується всередині та поза приміщеннями. Також застосовується як кислотостійкий клей для всіх основ, які зазвичай використовуються в будівництві. Kerapoxy Easy Design дозволяє створювати підлогу, стіни, робочі поверхні тощо, відповідно до системи HACCP та вимог Регламенту ЄС № 852/2004 щодо гігієни харчових виробництв. Для швів від 1 до 15 мм.

Kerapoxy Easy Design має бактеріостатичну дію, що запобігає розмноженню бактерій та утворенню плісняви ​​на поверхнях заповнювача, роблячи облицьовану поверхню гігієнічною та безпечною завдяки інноваційній технології. Bioblock®. Має дуже низьку емісію летких органічних сполук, який класифікується як Emicode EC1 Plus (GEV).

Фуга Kerapoxy Easy Design має широку палітру кольорів - 41 базовий колір, у тому числі і прозорий, а також 7 кольорів з додаванням Mapecolor Metallic і MapeGlitter (варіанти кольорів можна подивитися завантаживши технічний опис товару на вкладці "Завантажити інструкцію"). Kerapoxy Easy Design можна змішувати з MapeGlitter (до 6% за вагою), кольоровим металізованим блиском для створення естетичних ефектів. MapeGlitter доступний у срібному та золотому кольорах. Колірна палітра шовних заповнювачів MAPEI відповідає палітрі кольорів герметиків Mapesil AC.

Переваги фуги Mapei Kerapoxy Easy Design:

  • відмінна механічна міцність та стійкість до хімічних речовин, отже, висока довговічність;
  • гладка і щільна поверхня, що не вбирає вологу і проста в очищенні;
  • матеріал гарантує високий рівень гігієни, коли потрібен надійний захист від утворення та розповсюдження мікроорганізмів (таких як грибок та пліснява);
  • відмінна зручноукладальність, набагато краща, ніж у традиційних епоксидних складів, завдяки кремоподібній консистенції, яка гарантує швидке нанесення та полегшує очищення з поверхонь, скорочує кількість відходів та спрощує створення гарної поверхні шва;
  • без усадки та тріщин;
  • однорідні кольори, стійкість до УФ-променів та атмосферних впливів;
  • відмінна адгезія;
  • сертифікація згідно з ISO 22196:2011 як розчин для заповнення швів, захищених від утворення та розповсюдження мікроорганізмів.

Технічні характеристики затірки для плитки Mapei Kerapoxy Easy Design:

Життєздатність суміші: 45 хвилин.

Температура нанесення: від +12°C до +30°C.

Відкритий час (використання як клею): 40 хвилин.

Час коригування (використання як клею): 60 хвилин.

Легкий пішохідний трафік: 24 години.

Введення в експлуатацію: 4 дні (10 днів для резервуарів та басейнів). Час може змінюватись в залежності від температури.

Адгезія (міцність на зсув): 20 Н/мм² .

Міцність на вигин: 45 Н/мм² .

Міцність на стиск: 65 Н/мм² .

Упаковка: 3 кг.

Більш детальну інформацію про замазку для швів плитки Mapei Kerapoxy Easy Design та її можливі кольори Ви можете дізнатися, завантаживши технічний опис товару на вкладці "Завантажити інструкцію".

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют можна купити замазку для швів плитки Mapei Kerapoxy Easy Design (Мапей Керапокси Ізі Дизайн) у Харкові за низькою ціною. Ми пропонуємо купити фугу Mapei Kerapoxy Easy Design (Мапеї Керапокси Ізі Дизайн) оптом та в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

text_instruction

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6443

Замазка для швів Mapei Kerapoxy Easy Design (Мапей Керапокси Ізі Дизайн), 3 кг, 41 колір

Двокомпонентний універсальний декоративний кислотостійкий епоксидний шовний заповнювач з протимікробною технологією Bioblock, простий у нанесенні та очищенні, що ідеально підходить для заповнення швів у керамічній плитці, керамограніті, скляній мозаїці та камені (ширина шва 1–15)

2100.00 грн