Суміш вогнетривка суха (мертель) МП-18, виробник Новапласт, для збирання елементів печей з вогнетривкого кирпича

Термостійка суміш кладки (мертель) МП-18 виробник Новапласт

Вогнетривку суміш для кладки печей (мертель) використовується для збирання елементів печей з вогнетривкої цегли: топка, внутрішні стінки печі, що стикаються з потоком розпечених газів. Шви, виконані мертелем, витримують температуру 1610°C.

Термостійка суміш для кладки МП 18 призначена для кладки печей, камінів зовні і всередині будівель і споруд. Рекомендовані поверхні: вогнетривка шамотна цегла ПБ-5, ША-5, ШБ-5 (розчин Мертеля МП-18 в кладці має ступінь розширення при нагріванні, рівнозначний вогнетривкій цегли ПБ-5, ША-5, ШБ-5, що запобігає розтріскуванню швів ), бетон, камінь.

Ми пропонуємо купити вогнетривку суміш кладки (мертель) Новопласт в Харкові за низькою ціною. В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют можна купити вогнетривку цеглу поштучно та пачками. Здійснюється доставка будматеріалів по Харкову та області, також ви можете купити будматеріали самовивозом зі складу у Харкові. Ми надаємо послуги вантажників, вивіз будсміття, занесення будматеріалів на поверх. Будматеріали Харків за вигідними цінами – дзвоніть!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6726

Суміш вогнетривка суха (мертель) МП-18, виробник Новапласт, для збирання елементів печей з вогнетривкої цегли, 20 кг

240.00 грн