Пластифікатор "Тепла підлога" MGF 10 л

Пластифікатор "Тепла підлога" MGF 10 л

Інтернет-магазин будматеріалів СтройБаза Абсолют пропонує купити пластифікатор для теплої підлоги MGF у Харкові за низькою ціною.

Пластифікатор "Тепла підлога" MGF підходить для всіх видів цементних розчинів та бетонів. Він покращує їх технологічні властивості, підвищує теплопровідність стяжки, запобігає процесу осідання розчинної та бетонної сумішей, покращує їх пластичність і рухливість. Збільшує термін експлуатації виробів із розчину та бетону. Значно підвищує теплопередачу за рахунок збільшення густини стяжки, дозволяє наносити стяжку тонкими шарами. Витримує температурні коливання, збільшує морозостійкість.

Переваги пластифікатора для теплої підлоги MGF:

  • покращена теплопровідність
  • висока пластичність
  • водоутримуючі властивості
  • підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • Витрата:

- 0,75 – 1,5% від кількості цементу

 

Інтернет-магазин будматеріалів у Харкові СтройБаза Абсолют пропонує не тільки купити пластифікатор для теплих підлог MGF, але й отримати грамотну консультацію щодо вибору всіх будівельних матеріалів, у тому числі матеріалів для стяжки підлоги. Ми можемо запропонувати якісний варіант будь-якого бюджету. У нас широкий вибір сумішей для підлоги – стяжки, нівелірмаси від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Для більш економічного варіанта заливання підлоги ми пропонуємо купити цемент, пісок, щебінь, керамзит у Харкові з доставкою та самовивозом. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 38481

Пластифікатор "Тепла підлога" MGF 10 л

468.00 грн