Клінкерна цегла Керамейя

Клінкерна цегла Керамейя

Купити клінкерну цеглу Керамейя Клінкерам в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити клінкерну цеглу Керамейя Клінкерам за низькою ціною.

Клінкер по праву вважається одним з найбільш елітних і якісних оздоблювальних матеріалів. Одна з головних його переваг - довговічність: споруди з клінкеру зберігають свій вигляд століттями. Клінкерна цегла «загартовуються» при надвисоких температурах - від 1000 ° C і вище. В результаті клінкер по міцності і довговічності можна порівняти з натуральним каменем.

Клінкер - це високоякісна кераміка, екологічно чистий матеріал, без хімічних барвників і пластифікаторів. Різноманітність колірної гами досягається тільки природними методами. В основі технології флеш-випалу лежить властивість оксидa заліза змінювати колір від червоного і до чорного. Під час випалу в печі природний газ позбавляють доступу кисню, що дозволяє отримати неповторний відтінок.

Серія Класика відрізняється рівномірним рівним кольором і гладкою поверхнею цегляної кладки.

Серія Магма відрізняється Меланжева забарвленням, тобто неоднорідністю кольору, що отримується в результаті флеш-випалу. Ця елегантна родзинка цегли надає будівлі виразності і неповторної краси.

Серія Рустика - ексклюзивний вид цегли «під старовину», такий ефект досягається за допомогою технологій рустикацією і торкретування, тобто декорування поверхні рельєфом і різними мінеральними посипаннями, які впекаються в поверхню цегли, надають йому яскравість і контрастність.

Клінкер найчастіше використовується для облицювання фасадів, цоколів будівель, колон, а також фігурних підвіконь і балюстрад. Крім збереження зовнішньої естетики, клінкер також є додатковим захистом будівлі.

Цегла «Клінкерам» виготовляється відповідно до технічних умов ТУ У В.2.7-26.4-34327895-001: 2008 «Керамічний клінкер для обличкування фасадів« Клінкерам »та брукування доріг« БрукКЕРАМ », які ні по одному параметру не поступаються, а багато в чому перевершують вимоги чинного ДСТУ Б.В.2.7-61-97 «Цегла та камені керамічні рядові і лицьові. Технічні умови".

Клинкерный кирпич Керамейя

Хочете купити облицювальну клінкерну цеглу Керамея в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!