Кут ринви зовнішній 90˚ Raiko Premium 125/90

Кут ринви зовнішній 90˚ Raiko (Райко)

Металевий кут ринви зовнішній 90˚ Raiko Premium (Польша)

Система: 125/90

Кольори: білий, чорний, темно-коричневий, графіт, коричневий (при оформленні замовлення вкажіть обраний колір). 

Кольори водостічної системи Raiko 125/90

Металева водостічна система Raiko Premium - це високоякісна водостічна система, на сьогоднішній день, одна з кращих водостічних систем в світі за якістю і довговічністю. Кожен елемент системи Raiko Premium, є результатом добору оптимальних технологічних рішень, унікальність яких захищена сертифікатами і патентами.

Надійність системи Raiko заснована на 3-х фундаментальних засадах: міцність, комплектність і простота. Міцність системи забезпечується високою якістю стали від світового лідера - шведського концерну SSAB. Цей тип стали спеціально призначений для виробництва водостічних систем. Всі елементи Raiko Premium, на відміну від інших водостоків, повністю покриті цинком, що значно підвищує захист від корозійних процесів. Комплектність і простота системи полягає в тому, що її легко і без проблем можна змонтувати і демонтувати. Система монтується за принципом Lego, без використання гвинтів, заклепок. Будь-який елемент системи, в разі необхідності, можна замінити новим прямо на даху без необхідності демонтажу всієї системи. Найкраще про якість і надійність водостоку Raiko Premium каже 30-річна гарантія на систему Raiko.

Переваги водостічної системи Raiko Premium:

  • гарантія - 30 років
  • метал виробництва концерну SSAB - сталь Rain Water System 0,6 мм
  • захист виробів від зовнішніх впливів середовища і корозії інноваційним полімерним покриттям GreenCoat
  • тримачі жолоба з цільного металу 4 мм, які забезпечують підвищену стійкість до великих навантажень
  • з'єднувальні елементи жолоба з гумовою прокладкою від Michelin мають дуже високі показники еластичності, морозостійкості і стійкість до УФ впливу
  • скандинавська форма жолоба, що володіє найкращими гідравлічними характеристиками

Покриття GreenCoat RWS характеризується дуже гладкою поверхнею і стабільним кольором, а також необхідної стійкістю до впливу атмосферних опадів і забруднень. Вісім захисних шарів, що покривають сталевий лист, гарантують відмінну стійкість елементів до впливу корозії, за рахунок чого істотно зростає термін експлуатації системи. Завдяки цьому водостічна система Raiko Premium характеризується багаторічною міцністю, а догляд за нею зводиться всього лише до видалення забруднень з жолоба. Дана металева водостічна система може простояти 60 років без ремонту і обслуговування.

Багатошарове покриття водостоку Raiko Premium

Водостічна система RAIKO PREMIUM виготовляється на сучасному обладнанні італійської компанії Gasparini за технологією холодного листового штампування. Верстати Gasparini - кращі автоматичні лінії різання листа, які в процесі виробництва виключають ризик подряпин на сталі і гарантують продукту повну відповідність стандарту.

Хочете купити водостічну систему RAIKO PREMIUM (Райко Преміум) в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Металева водостічна система RAIKO PREMIUM

text_instruction

Монтаж

<p><span style="font-size: 12px;">Схема монтажу водостічної системи Гамрат</span><br></p>

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 5832

Кут ринви зовнішній 90˚ Raiko Premium 125/90 (Польща)

Кольори: білий, чорний, темно-коричневий, графіт, коричневий

Матеріал: метал SSAB

473.00 грн