Умови доставки та оплати в інтернет-магазині БудБази Абсолют

Для того щоб купити будматеріали на Будбазi Абслют, Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині (оформлення покупки можливо без реєстрації) або зателефонувати консультанту по одному з контактних телефонів. Дата і час доставки будматеріалів обмовляється з кожним клієнтом індивідуально. Якщо Вам необхідна доставка матеріалів в суботу або неділю, зв'яжіться з нашим консультантом в першій половині дня в п'ятницю. Всі послуги з доставки товару, у тому числі доставка Новою Поштою та іншими компаніями-перевізниками, оплачуються замовником.

Також є можливість забрати товар самовивозом (при оформленні замовлення через інтернет-магазин вказати - самовивезення). У цьому випадку менеджер зв'яжеться з Вами та обговорить дату і час отримання товару. Отримання товару здійснюється на складі-магазині за адресою: вул. Військова, 22 (р-н Кінного ринку). Товар буде зібраний і підготовлений до видачі на складі після підтвердження менеджером вашого замовлення.

Способи оплати

1. Оплата за фактом доставки будматеріалів (при вивантаженні товару з машини) згідно з накладною.

2. Оплата готівкою в офісі.

3. Оплата через термінал в офісі.

4. Оплата на карту.

5. Онлайн оплата на сайті MONOBANK Visa/MasterCard.

6. Оплата за безготівковим розрахунком з/без ПДВ.

Доставка та перевезення

Перевезення та доставка будматеріалів по Харкову може здійснюватися газеллю, газони, ЗІЛом, Камазом і Еврокамазом. Ціна доставки по Харкову залежить від ваги та об'єму замовлених будматеріалів.

Вартість доставки та перевезень в межах Харкова:Доставка стройматериалов по Харькову и области

До 600 кг – 400 грн. (при розмірі товару до 1,5 м)

До 1500 кг – 700 грн.

До 2000 кг  – 700 грн.

До 3000 кг – 1100 грн.

До 5000 кг - 1600 грн.

Якщо вага замовлених будматеріалів перевищує 5 тонн, вартість доставки розраховується як сума найближчих машин. При перевезеннях по області консультант розрахує доплату за кілометраж.(Машини вантажопідйомністю до 2-х тонн - 32 грн/км, машини вантажопідйомністю від 2-х до 5-ти тонн - 40 грн/км, рахуємо в один бік)

!!! Ви можете замовити у нас не тільки доставку, а й скористатися послугами досвідчених вантажників. Вартість розвантаження або заносу матеріалів на поверх розраховується консультантом. Ознайомитися з цінами на занос будматеріалів можна в розділі послуги вантажників. 

*Водії машин не розвантажують товари, при необхідності ми можемо надати послуги кваліфікованих вантажників, вартість розвантаження при цьому розраховується індивідуально.