Сипучі матеріали: пісок, керамзит, щебінь, гранвідсів

 Пісок у мішках (МИТИЙ) 42кг 30літрів
Хіт

30.00 грн

 • Оптовая цена: 28.00 грн
 • Пісок у мішках (КАР'ЄРНИЙ) 42кг 30 літрів
  Хіт

  28.00 грн

 • Оптовая цена: 26.00 грн
 • Щебінь у мішках (фракція 5*20) 42кг/30 літрів
  Хіт

  55.00 грн

 • Оптовая цена: 55.00 грн
 • Гранотсів у мішках 40кг/30літрів
  Хіт

  50.00 грн

 • Оптовая цена: 47.00 грн
 • Керамзит у мішках 30літрів
  Хіт

  125.00 грн

  Керамзит в кубах

  3275.00 грн

  Пісок митий в кубах, ціна від:

  542.00 грн

  Пісок кар'єрний в кубах, ціна від:

  450.00 грн

  Щебінь 5*20 в кубах
  Хіт

  1100.00 грн

  Щебінь 20*40 в кубах

  1100.00 грн

  Гранвідсів в кубах

  980.00 грн

  Пісок кар'єрний навалом ЗІЛ з доставкою

  3100.00 грн

  Пісок митий навалом ЗІЛ з доставкою

  3300.00 грн

  Сипучі матеріали: пісок, керамзит, щебінь, гранвідсів

  Заповнюючі будматеріали в Харкові

  пісок, керамзит, щебінь, гранвідсів, вапно, гіпс, алебастр, ІПС, ЦПС

  В інтернет магазині будматеріалів Будбаза Абсолют Ви зможете придбати фасовані сипучі будматеріали за оптимальною ціною. Купівля будівельних матеріалів в фасованому вигляді має ряд переваг:

  • не потрібна спеціальна техніка для доставки і розвантаження сипучих будматеріалів;
  • зручно переносити, зберігати, подавати;
  • зручно купувати щебінь, гранвідсів, керамзит і т.д. в невеликій кількості або дрібним оптом.

  У нас Ви можете купити пісок в мішках в Харкові

  Купить песок в мешках (Харьков)Будбаза Абсолют Харків пропонує купити митий пісок в мішках і кар'єрний пісок з доставкою та самовивозом. Будівельний пісок - один з найбільш часто вживаних заповнювачів, він використовується для виготовлення бетону, цементних стяжок, розчинів кладок, в сферах ландшафтного дизайну, дорожнього будівництва (для пристрою «подушок» і виготовлення асфальтобетонної суміші). У нашому будівельному магазині (Харків) можна купити пісок в мішках і навалом. Ціна піску в Харкові залежить від його виду.

  Гірський пісок видобувається в кар'єрах відкритим способом і є зруйновані гірські породи. Необроблений гірський пісок популярний, завдяки низькій ціні, але в ньому можуть зустрічатися домішки глини і пилу.

  Пісок митий - це кар'єрний пісок, очищений від домішок спеціальним обладнанням, ідеальний для високоякісних будівельних робіт.

  Наш інтернет магазин пропонує купити керамзит в мішках

  Купить керамзит в мешках (Харьков)Керамзит - сипучий легкий заповнювач, одержуваний шляхом прискореного випалення спеціальної глини. Цей матеріал володіє відмінними звуко- і теплоізоляційними властивостями, завдяки пористій структурі. Ціна на керамзит нижче більшості сучасних утеплювачів, також він є екологічним, натуральним матеріалом, що дозволяє використовувати керамзит при ремонті і будівництві будь-яких приміщень. Він не горючий, що не насичується вологою, не схильний до гниття, володіє відмінними дренажними властивостями. Вага керамзиту істотно нижче, ніж у інших наповнювачів такої ж фракції (наприклад, щебеню). Він використовується як заповнювач для легких бетонів, при виконанні стяжки, для утеплення підлог, перекриттів, покрівлі та ін.

  Ви можете купити щебінь в мішках в Харкові

  Купить щебень в мешках (Харьков)Щебінь - це заповнювач, одержуваний шляхом дроблення монолітної гранітної породи. Для отримання різних фракцій щебеню, роздроблену породу просівають через спеціальні сита.

  У Харкові щебінь 5-20 і 20-40 - найбільш популярні фракції. Щебінь фракції 20-40 і 5-20 підходить для виробництва важких бетонів, для бетонування фундаментів, для пристрою садових доріжок, дорожніх покриттів, та ін.

  Хочете купити гранвідсів в мішках в Харкові за низькою ціною?Купить гранотсев в мешках (Харьков)

  Гранвідсів - подрібнена порода граніту, проученная в результаті дроблять спрямованих вибухів і відсіяна через спеціальні промислові сита. Гранвідсів застосовується як частковий замінник піску для виготовлення більш міцного бетону, використовується при будівництві доріг та ін.

  У нас Ви можете купити ІПС в мішках

  ВПС - вапняно-піщана суміш (вапняний розчин) застосовується для штукатурення поверхонь, кладки фундаментів та ін. Для отримання розчину ВПС зачиняється водою.

  У нашому інтернет-магазині будматеріалів ви можете купити вапно мішках з доставкою та самовивозом

  Вапно - природний матеріал, який отримують шляхом випалу і переробки вапняків, крейди та інших карбонатних порід. Вапно пушонка (гашене вапно) застосовується для приготування еластичних сумішей, побілки та ін.

  Тут можна придбати бетолайт в мішках з доставкою

  БКупить бетолайт в мешках (Харьков)етоЛайт – це надзвичайно легкий, теплий і екологічний полімерний заповнювач для отримання легких видів бетону. Застосування цього сучасного заповнювач дозволяє отримати конструкції з високими тепло- і звукоізоляційні властивості. Спеціальна обробка пінопласту крихти, використовуваної при виготовленні БетоЛайта, забезпечує рівномірний розподіл наповнювача в розчині, що дозволяє отримати однакову міцність бетону по всій товщині заливається шару.

  Наш будівельний магазин пропонує купити фібру поліпропіленову

  Купить фибру полипропиленовую (Харьков)Фібра поліпропіленова - армуюче волокно для бетону. Покращує фізико-механічні властивості цементних розчинів. Використання фібри поліпропіленової як армуючої добавки для цементу ефективно запобігає розтріскування конструкцій при усадки. Фібра покращує міцнісні властивості бетонів, знижує ймовірність розшаровування. Найдрібніші волокна фібри поліпропіленової розподіляється в розчині максимально рівномірно, що дає можливість отримати однорідний армований бетон.

  Ми пропонуємо придбати гіпс в Харкові за вигідною ціною

  Купить гипс, алебастр (Харьков)Будівельний гіпс (алебастр) виготовляється з високоякісних порід гіпсу, він є екологічно чистим матеріалом, безпечно застосовується всередині житлових приміщень. Алебастр використовується в багатьох сферах - для виготовлення шпаклювальних і штукатурних сумішей, для забивання тріщин і раковин підстав, кріплення декору, виготовлення декоративних елементів, фіксації мереж електропроводки та ін.

  Тут можна купити крихту пінопластову з доставкою

  Купить крошку пенопластовую (Харьков)Будбаза Абсолют пропонує придбати за вигідною ціною крихту пінопластову - якісний утеплювач для будівництва та ремонту будівель. У нас в наявності крихта пінопласту первинна (гранули), крихта пінопласту подріблена.

   

  Наші фахівці нададуть кожному клієнту професійну консультацію щодо вибору будівельних матеріалів і роботі з ними. Будбаза Абсолют пропонує придбати фасовані будматеріали в Харкові оптом і в роздріб. Ми здійснюємо доставку будівельних матеріалів в будь-яку точку Харкова і області, також Ви можете забрати будматеріали в Харкові самовивозом, приїхавши в наш магазин.

  Хочете купити недорого сипучі будматеріали в мішках в Харкові - телефонуйте!