Водостічні системи

Водостічні системи

Купити водостічну систему в Харкові за найкращою ціною

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити водостічні системи PROFIL (Профіл), RAINWAY (Рейнвей), BRYZA (Бризу), RAIKO PREMIUM (Райко Преміум) за низькою ціною.

Ціна водостічної система залежить від виробника. БудБаза Абсолют Харків пропонує якісний водостік в Харкові від українських і зарубіжних виробників, а також все для пристрою водостічних систем. Водостік в Харкові недорого. У нас можна купити водостік ПВХ в Харкові і водостік з металу.

Сучасні системи розроблені з різних матеріалів, серед яких виділяють пластик та метал. Пластикові водостоки відрізняються особливою популярністю за рахунок своїх експлуатаційних характеристик. Основна перевага пластикового водостоку, порівняно з металевими, вони не піддаються впливу корозії. Таким чином, пластикові моделі не бояться підвищеної вологості та мають тривалий термін служби. Адже постійне утворення іржі на поверхні металевого водостоку протягом тривалого часу залишалося головною проблемою.

Водостічна система PROFIL (Польща) 90/75 і 130/100 виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Водостік бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду взимку. Водостік Профіл стійкий до всіх атмосферних опадів, має захист від ультрафіолетового випромінювання. Водостоки PROFIL можуть використовуватися в діапазоні температур від -50 С до +60 С.

Водостічні системи RainWay (Рейнвей) 90/75 і 130/100, розроблені в Україні, ефективно вирішують задачу відводу дощової і талої води з дахів. Водостічна система RainWay є якісною, абсолютно герметичній системою, яка виключає протікання протягом довгих років служби.

Водостічна система BRYZA виготовляється з 2004 року. Водостік BRYZA це повна система, яка складається з напівкруглих жолобів діаметром 75, 100, 125 та 150 мм, комплекту з'єднувачів та водостічних труб трьох діаметрів, Ø 63, Ø 90, Ø 110 мм. Велика палітра кольорів (сім кольорів водостоку) забезпечує свободу проектування та дає можливість реалізувати найпривабливіші рішення для вашого будинку. Водостічні системи BRYZA характеризує привабливий зовнішній вигляд та високу якість виконання. Технології виробництва, що використовуються, гарантують високу стійкість продукції до зовнішніх впливів і дозволяють давати довгострокову гарантію. Монтаж водостічної системи та софіту BRYZA легкий та простий, що дозволяє це зробити самостійно та швидко.

Металева водостічна система Raiko Premium (Райко Преміум) 125/90 и 150/100 - це високоякісна водостічна система, на сьогоднішній день, одна з кращих водостічних систем в світі за якістю і довговічністю. Кожен елемент системи Raiko Premium, є результатом добору оптимальних технологічних рішень, унікальність яких захищена сертифікатами і патентами.

Надійність системи Raiko заснована на 3-х фундаментальних засадах: міцність, комплектність і простота. Міцність системи забезпечується високою якістю сталі SSAB. Цей тип сталі спеціально призначений для виробництва водостічних систем. Всі елементи Raiko Premium, на відміну від інших водостоків, повністю покриті цинком, що значно підвищує захист від корозійних процесів. Всі елементи Raiko Premium виробляють на одному заводі з жорстким контролем якості. Комплектність і простота системи полягає в тому, що її легко і без проблем можна змонтувати і демонтувати. Система монтується за принципом Lego, без використання гвинтів, заклепок. Будь-який елемент системи, в разі необхідності, можна замінити новим прямо на даху без необхідності демонтажу всієї системи. Найкраще про якість і надійність водостоку Raiko Premium каже 30-річна гарантія на систему Raiko.

Правильне встановлення водостічної системи забезпечує її тривалу експлуатацію і отримання гарантії від виробника. Ми виконуємо монтаж водостічних систем всіх виробників з гарантією на роботи і матеріали: 050-764-98-45 Василь Дзедзюль. Телефонуйте!

Хочете купити водостік в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!