Однофазні реле напруги Новатек-Электро (ПЗВ)

Однофазні реле напруги Новатек-Электро (ПЗВ)

Пристрої захисного відключення (ПЗВ)

Однофазне реле напруги - це пристрій, який призначений для захисту побутової, будь-якої іншої техніки від виходу з ладу в результаті стрибків напруги в мережі. Якщо його показники вийдуть за межі норми, пристрій просто відключить живлення. Реле швидко реагує на коливання, що відбуваються в комунікаціях, спрацьовує за частки секунди. Тому ефективність його застосування досягає високих позначок.

Встановлювати однофазне реле захисту від стрибків напруги можна двома способами:

  1. Для прямого підключення техніки у форматі вилка-розетка. Тут йдеться про модель пристрою, що підключається безпосередньо до розетки. І вже через його роз'єм до мережі приєднується окрема побутова техніка чи група приладів.
  2. На DIN-рейку у вступному щиті. У такому варіанті реле напруги для однофазної мережі забезпечує комплексний захист усієї техніки, що знаходиться в будинку чи квартирі. Найчастіше воно має більше параметрів, ніж попередній варіант.

Головний критерій підбору – потужність однофазного реле контролю напруги. За цим показником необхідно залишати 20-30% запасу, щоб пристрій гарантовано спрацював у будь-якій ситуації. Наприклад, якщо автоматичний вимикач розрахований на 25 А, захисний пристрій повинен підтримувати не менше 32 А.

Однофазні реле напруги встановлюють контролю напруги до 230В. З їхньою допомогою контролюють стандартну побутову техніку – холодильники, морозильні шафи, електричні котли та мікрохвильові печі, пральну машину.

Бажаєте купити пристрій захисного відключення (ПЗВ) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!