Клей для плитки, природного каменю, мармуру, керамограніта

 Клей еластифікований PLAST Flexi 25кг

308.00 грн

Ceresit CM 11 Клеящая смесь Ceramic
Хіт

180.00 грн

Токан 1 СК Клей для плитки
Хіт

139.00 грн

Токан 2 СК Клей для керамогранита

206.00 грн

Токан 3 СК Клей для мрамора белый

328.00 грн

Крайзель 102 клей для плитки MULTI
Хіт

162.00 грн

Крайзель 104 клей для плитки ELASTI MULTI
Хіт

452.00 грн

Крайзель 103 клей для плитки SUPER MULTI
Хіт

245.00 грн

Крайзель 105 клей для керамогранита GRES MULTI
Хіт

330.00 грн

Ceresit СМ 11 Plus Клей для плитки церезит

Ceresit СМ 11 Plus Клей для плитки церезит

до 30*30 см

нет

напольная плитка и керамогранит

Хіт

214.00 грн

Ceresit СМ 12 Клеящая смесь для напольных плит
Хіт

235.00 грн

Ceresit СМ 17 Эластичная клеящая смесь

593.00 грн

Ceresit СМ 117 Клеящая смесь Fixible
Хіт

457.00 грн

Клей для плитки, природного каменю, мармуру, керамограніта

Купити клею для плитки, природного каменю, мармуру, керамограніта в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити клей для плитки, клей для природного каменю, клей для мармуру, клей для плитки за вигідною ціною, оптом і в роздріб.

Сучасний клей для плитки - це складна за складом будівельна суміш, що має вигляд порошку, компоненти якої підбираються таким чином, щоб отриманий розчин оптимально підходив для проведення певних робіт. Існує безліч видів подібних сумішей, призначених для облицювання різних типів поверхонь, для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, для укладання підлогових покриттів. Склад клею формується в залежності від специфіки майбутніх робіт, тому один вид такого будматеріалу може містити антиморозні добавки або посилені пластифікатори, а інший - водоудерживающие речовини або специфічні модифікатори.

Різниця у вартості різних видів клею для плитки, перш за все, визначається саме його складом. Звичайно, для облицювання поверхонь в малозначущих приміщеннях не варто використовувати надзвичайно дорогий клей еліт-класу. Але при оформленні вишуканої ванної кімнати або укладанні плитки для підлоги в спальні з «теплою підлогою» слід чітко дотримуватися необхідної технології і використовувати склади, призначені для роботи з відповідними поверхнями які здатні довго зберігати експлуатаційні якості в певних умовах. Термін служби такої обробки і зовнішній вигляд облицьованих поверхонь безпосередньо залежать від якості обраного клею. Значно практичніше і економічніше відразу купити правильно підібрані будматеріали Харків, ніж повністю переробляти ремонт, внаслідок швидкого виникнення проблем з плиткою.

Хотите купить клей для плитки природного камня, мрамора, керамогранитав Харькове по низкой цене – звоните или размещайте заказ в интернет-магазине СтройБаза Абсолют. Купить стройматериалы в интернет-магазине СтройБаза Абсолют Харьков выгодно и удобно, закажите доставку по Харькову и области, не выходя из дома, на нашем сайте кроме доставки, Вы можете также заказать занос строительных материалов. Звоните!