Кварц-грунт, грунт-фарба

AURA Бетонконтакт с кварцевым песком 1,4 кг

162.00 грн

 • Оптовая цена: 146.00 грн
 • AURA Бетонконтакт с кварцевым песком 4 кг

  410.00 грн

 • Оптовая цена: 369.00 грн
 • AURA Бетонконтакт с кварцевым песком 14 кг

  1336.00 грн

 • Оптовая цена: 1202.00 грн
 • AURA Dekor Grund Грунт-краска с кварцевым песком 2,5 л

  305.00 грн

 • Оптовая цена: 274.00 грн
 • AURA Dekor Grund Грунт-краска с кварцевым песком 10 л

  1059.00 грн

 • Оптовая цена: 952.00 грн
 • AURA Dekor Silikon Grund Грунт-краска с кварцевым песком 2,5 л

  450.00 грн

 • Оптовая цена: 405.00 грн
 • AURA Dekor Silikon Grund Грунт-краска с кварцевым песком 10 л

  1572.00 грн

 • Оптовая цена: 1414.00 грн
 • DUFA Бетонконтакт с кварцевым песком 14 кг

  1252.00 грн

  DUFA Бетонконтакт с кварцевым песком 5 кг

  485.00 грн

  Knauf Бетонконтакт с кварцевым песком 20 кг

  1500.00 грн

  Knauf Бетонконтакт с кварцевым песком 5 кг

  350.00 грн

  Сeresit СТ 16 Грунт-краска 10 л

  1043.00 грн

  Siltek Грунт-краска Е-105 10 л

  883.00 грн

  Кварц-грунт, грунт-фарба

  Купити кварц-грунт, грунт-фарбу в Харкові

  Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют Харків пропонує купити грунт-фарбу, кварц-грунт за низькою ціною.

  Якість і довговічність будь-якого ремонту завжди в великій мірі залежать від правильно підібраного набору будматеріалів. Тому набуваючи будматеріали Харків необхідно пам'ятати, що підсумковий зовнішній вигляд практично будь-якої обробки залежить не тільки від властивостей фінішного покриття, але і від грамотно обраних засобів для попередньої обробки поверхонь. При утепленні фасадів верхній шар системи утеплення зазвичай виконують за допомогою фасадних фарб або декоративних штукатурок. Для кращого формування декору, перед нанесенням структурних штукатурок, на поверхню додатково наноситься грунт-фарба або кварц-грунт.

  Кварц-грунт - це грунт з підвищеними адгезивними властивостями, які отримують додаванням кварцового піску. Покриті кварц-грунтом поверхні володіють не тільки високим ступенем зчеплення, але і приємним зовнішнім виглядом - злегка шорстка матова поверхня приховує багато дрібних недолікiв основи і позбавлених ​​найменших прогалин. Грунт з кварцовим піском оптимально підходить для гладких поверхонь з низьким рівнем водопоглинання, кварц-грунт використовуються для збільшення сили з'єднання штукатурки, шпаклівки або плиткового клею до щільним підставах: монолітному залізобетону, керамічним блокам і т.п. Кварц-грунт часто називають ще бетон-контакт.

  Грунт-фарби являють собою спеціальні хімічні склади, що містять пігмент, які мають, в порівнянні зі звичайними фарбами, підвищене зчеплення з будь-якої поверхнею. Застосування грунтуючою фарби дозволяє зміцнити підстави, поліпшити адгезію, спростити роботи з нанесення декоративних оздоблювальних матеріалів. Грунт-фарба може застосовуватися для таких підстав, як бетон без покриття, старі мінеральні штукатурні покриття, матові несучі лакофарбові покриття, міцні мінеральні покриття. Грунт-фарба призначена для освіти адгезійного шару на щільних поверхнях і зменшення водопоглинання пористих поверхонь. Надає гладких поверхнях шорсткості для кращого зчеплення з оздоблювальними матеріалами.

  Хочете купити грунт-фарбу, кварц-грунт в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині Будбаза Абсолют. Купувати будматеріали в інтернет-магазині Будбаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову і області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!