Портативні зарядні станції, блоки живлення, повербанки Bandera Power, генератори

Портативні зарядні станції, блоки живлення, повербанки Bandera Power, генератори

Купити портативну зарядну станцію Bandera Power за низькою ціною

BanderaPower – універсальні джерела живлення, зовнішній акумулятор (Power Bank). Портативна зарядна станція використовується для забезпечення резервного живлення телефонів, планшетів, ноутбуків, рацій, тепловізорів та інших електронних пристроїв. Маючи багато роз'ємів різних типів, BanderaPower може забезпечити харчування багатьох предметів першої необхідності. Цю зарядну станцію можна використовувати у бомбосховищах, підвалах, тимчасових блокпостах. Блок легкий у транспортуванні, можна носити в руці або через плече завдяки використанню літій-іонних акумуляторів можна експлуатувати в будь-якому положенні.

Інженери ТОВ "Промавтоматика Вінниця" розробили лінійку пристроїв Bandera:

  • Bandera Power 125: літій-іонний акумулятор, що має ємність 125 000 мАг, 500 Вт/год.
  • Bandera Power 180: літій-іонний акумулятор, що має ємність 180 000 мАг, 670 Вт/год.
  • Bandera Power 180 S: літій-іонний акумулятор, що має ємність 180 000 мАг, 670 Вт/год (має можливість заряджання від сонячної батареї).
  • Bandera Power 225 S: літій-іонний акумулятор, що має ємність 225 000 мАг, 830 Вт/год (має можливість заряджання від сонячної батареї).
  • Bandera Solar Модуль живлення від сонячної енергії

Пристрої сертифіковані випускаються серійно. Виробник Промавтоматика (Вінниця).

Бажаєте купити блок швидкого заряджання BanderaPower у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!