Електрофурнітура Cedar Plus IP44 Schneider Electric

Розетка з кришкою IP44 Cedar Plus біла

162.00 грн

Розетка з кришкою IP44 Cedar Plus сіра

162.00 грн

Кнопка дзвінка накладна IP44 Cedar Plus біла

184.00 грн

Електрофурнітура Cedar Plus IP44 Schneider Electric

Купити електрофурнітуру Cedar Plus Schneider Electric у Харкові

Schneider Electric Cedar Plus (Седар Плюс) – це якісна серія електрофурнітури, яка відрізняється стійкістю до вологи та рівнем захисту IP44. Матеріал виробів серії Cedar Plus стійкий до зовнішніх факторів та не піддається впливу ультрафіолету. Вироби серії Cedar Plus є оптимальним рішенням для установок у приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю.

Дизайн серії виконаний у білому кольорі із синіми або темно-сірими кришками на вимикачах. Розетка IP44 має спеціальний захист від дітей, який дозволяє вам не турбуватися про безпеку близьких людей. У колекції Cedar Plus (Седар Плюс) представлені подвійні та одинарні розетки, вимикачі, а також комбінації вимикачів із розетками. Розетка зовнішньої установки Schneider швидко монтується за рахунок системи, що замикається, і застосовується як усередині, так і зовні приміщень. Добре підходить для всіх типів приміщень. Завдяки посиленому захисту від вологи розетки та вимикачі Schneider Electric Cedar Plus можна ставити біля басейнів, у саунах, у відкритих душових кабінах, теплицях із вільним поливом.

Бажаєте купити електрофурнітуру Cedar Plus (Седар Плюс) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!