Лінолеум

Лінолеум

Види лінолеуму

Лінолеум може бути одношаровим (гомогенным) та багатошаровим (гетерогенним).

Гетерогенний виглядає як багатошарове полотно, де основа і поверхня створюються з ПВХ, а всередині є армуюче склополотно. Усередині прозорого покриття видно малюнок із гранульних частинок.

Гомогенне покриття - це лінолеум ПВХ з обтяжувачами (крейдовою або кварцовою крихтою). Зазвичай до базового складу виробники додають спеціальні прошарки, що підвищують звуко-, гідро- та електроізоляцію матеріалу.

У побутовому лінолеумі можуть бути різні підкладки та склополотно, залежно від призначення: для житлових кімнат, кухні, коридору.

Напівкомерційний лінолеум має вищий клас зносостійкості. Він використовується для прохідних кімнат, холів, передпокоїв та офісів. Іноді застосовуємо у громадських будівлях. Показники зношування варіюються в межах 31-34. Напівкомерційний лінолеум - універсальний, він чудово виглядає у житлових кімнатах та приміщеннях з відносно високою прохідністю.

Комерційний лінолеум довговічний та максимально зносостійкий. На ньому не залишаються сліди від підборів чи меблів. Не дивно, що він необхідний у приміщеннях із високою прохідністю. Не горить, стійкий до агресивного середовища та вологи, що дозволяє використовувати його на виробництві. Має високу звукоізоляцію і найвищий клас зносостійкості - від 41 до 43. Такий лінолеум служить не менше 10 років, навіть у місцях з максимальною добовою прохідністю.
 

Лінолеум в Харкові за низькою ціною

 

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити недорого комерційний та напівкомерційний лінолеум.

Хочете купити комерційний та напівкомерційний лінолеум у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!