Ізолон (фольгований утеплювач, підкладка під ламінат та ін.)

Ізолон (фольгований утеплювач, підкладка під ламінат та ін.)

У нас можна вигідно купити Izolon (Ізолон) в Харкові

Інтернет-магазин будматеріалів Будбаза Абсолют пропонує Вам купити утеплювач Izolon (Ізолон) і стрічки (Дихтунг, СБ, демпферні) за низькою ціною в Харкові.

При ремонті квартири багатоповерхового будинку часто виникає необхідність поліпшити тепло- і звукоізоляційні властивості стін, створення ізоляційного шару між підставою і внутрішньою обшивкою стін гіпсокартоном. Не менш важливим моментом є правильне облаштування підлоги, від типу і якості виконання якого також багато в чому залежить комфорт і шумоізоляція приміщення. Будівельний утеплювач Ізолон знайшов широке застосування як тепло- і звукоізоляційний матеріал для внутрішнього утеплення підлог, стін, стелі. Наш будівельний МЕГАЗІН БудБаза Абсолют Харків пропонує широкий вибір цього матеріалу.

Izolon (Ізолон) - універсальний утеплювач з спіненого поліетилену. Ціна ізолону в Харкові залежить від його виду. Будівельний магазин Будбаза Абсолют Харків пропонує купити Ізолон різної щільності: Ізолон AIR 100, Ізолон BASE 300, в наявності недорога підкладка під ламінат, підкладка під теплу підлогу, підкладка під лінолеум в Харкові.

Ізолон AIR - ефективний сучасний утеплювач широкого спектру застосування: підкладка під ламінат, пакувальний матеріал та ін. Це дуже легкий, еластичний, закритопористий спінений поліетилен товщиною від 1 мм до 10 мм. Він практично не поглинає вологу, володіє відмінними тепло- і звукоізоляційні характеристики.

Ізолон AIR фольгований (лавсан) – газовспененний поліетилен з металізованої плівкою (відображає теплоізоляція). Наявність спеціальної металізованої плівки (лавсан) забезпечує відображення матеріалом тепла / холоду. Фольгований Izolon має унікальний набір властивостей - поєднує тепло-, шумо-, гідро- і пароізоляційні властивості, масло-, нафто-і бензостоек, екологічно і гігієнічно безпечний. Фольгований Ізолон є відображає теплоізоляцію універсального застосування. Галузь застосування:

 • теплоізоляція стін, підлог, стель;
 • теплоізоляція покрівлі;
 • підкладка під теплу підлогу;
 • додаткова теплоізоляція в комбінованих системах утеплення;
 • прокладки в термосумках;
 • теплоізоляція труб гарячого і холодного водопостачання;
 • теплоізоляція систем вентиляції та кондиціонування;
 • теплоізоляція холодильного обладнання;
 • ізоляція зовнішнього і внутрішнього застосування.

Ізолон 100 фольгований (ламінований) – газовспененний поліетилен ламінований алюмінієвою фольгою. Він являє собою якісний відображає теплоізоляційний матеріал: теплий, легкий, безпечний, пластичний, зручний в роботі. Ізолон 100 ламінований алюмінієвою фольгою випускається рулонами, шириною 1 м і товщиною від 3 до 10 мм. Izolon фольгований алюмінієвою фольгою випускається з односторонньою і двосторонньою ламінацією, а також з клейким покриттям.

Ізолон BASE – хімічно зшитий пінополіетилен. Завдяки "зшивці", молекулярна структура полімеру набуває поперечно-пов'язану модель, що істотно підвищує довговічність матеріалу, збільшує його опірність до механічних і температурних впливів. Це дуже легкий, еластичний і міцний матеріал. Область застосування:

 • Гдроізоляція підлог;
 • Підкладка-звукоізоляція під ламінат;
 • Підкладка - теплоізоляція, звукоізоляція під OSB, фанеру, ламінат, ковролін, паркет;
 • Матеріал для виробництва рекламно-сувенірної продукції;
 • Прокладки в різних деталях і вузлах;
 • Прокладки для виробництва сумок, папок, різних шкіргалантерейних виробів;
 • Підкладка під "тепла підлога";
 • Звукоізоляція підлоги під стяжку;
 • Матеріал для виготовлення тапочок.

Izolon BASE фольгований (ламінований) – хімічно зшитий пінополіетилен ламінований алюмінієвою фольгою. Ізолон BASE фольгований являє собою якісний відображає теплоізоляційний матеріал: теплий, легкий, безпечний, пластичний, зручний в роботі. Він випускається рулонами, шириною 1 м і товщиною від 4 до 20 мм, з односторонньою і двосторонньою ламінацією, а також з клейким покриттям.

Стрічки ВБ виготовляються з Ізолонтейпа, фізично зшитого спіненого поліетилену на каучуковому клею (з папером). Ці клейкі стрічки застосовують як звукоізоляцію і віброізоляцію при монтажі гіпсокартону шляхом приклеювання стрічки до металевого профілю з боку примикання профілю до стіни або підлоги. Крім того, таку стрічку активно використовують в будівництві як термоізоляційну прокладку в металоконструкціях, як ущільнювальну стрічку в будівельних конструкціях.

Звукоізоляційні стрічки ППЕ (Дихтунг) застосовуються для шумоізоляції гіпсокартонних систем - використовуються, як амортизуючий шар між профілем і гіпсокартоном, між профілем і підлогою, профілем і стінами. Олени ППЕ значно знижують передачу звукових хвиль і вібрацій. 

Демпферна стрічка для підлоги – це стрічка з спіненого поліетилену (кромочная стрічка, крайова стрічка). Демпферна стрічка укладається між стяжкою і стіною по всьому периметру приміщення, також може застосовуватися для поділу великих ділянок стяжки, виконуючи роль компенсаційного шва.

Інтернет-магазин Будбаза Абсолют пропонує купити Ізолон оптом і в роздріб. Ви можете замовити у нас і купити Ізолон Харків з доставкою по місту та області, а також забрати товар самостійно зі складу в Харкові. Телефонуйте!