Пінопласт EPS 30 "Стандарт" 100 мм 1*1 м (5 шт/пачка)

Пінопласт EPS 30, 1*1 м, 100 мм

Пінопласт EPS 30 СТАНДАРТ – це найпопулярніший вид пінопласту для утеплення фасадів, також може використовуватись для утеплення будівлі зсередини. Пінопласт EPS 30 СТАНДАРТ - це оптимальний варіант пінопласту за співвідношенням ціна/якість.

Технічні характеристики пінопласту EPS 30 СТАНДАРТ

Міцність на стиск при 10% деформації, МПа, не менше 0,06

Кордон міцності при згинанні, МПа, не менше 0,1

Вага, кг 8,8-9,2

Теплопровідність у сухому стані при температурі 25+5ºС, Вт/м.К. 0,042

Вологостійкість плит, % не більше 12

Вологостійкість плит, % не більше 3,0

Пінопласт – екологічний якісний утеплювач, що використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Пінопласт застосовується для утеплення фасадів приватних будинків та багатоповерхових будівель, використовується при облаштуванні покрівлі та основ. Утеплення фасадів пінопластом включає кріплення листів матеріалу за допомогою дюбель-цвяхів для термоізоляції (5 шт. на 1 м2) і на спеціальний клей для пінопласту. Армування утеплювача проводиться за допомогою фасадних лугостійких склосіток та армуючих сумішей на цементній основі.

БудБаза Абсолют пропонує купити пінопласт Харків товщиною 20 мм, 30 мм, 40 мм, 50 мм, 100 мм розміром 1 м х 1 м. У нашому магазині завжди низька ціна на пінопласт в Харкові, також у нас представлений широкий асортимент всіх комплектуючих для утеплення стін пінопластом. В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют Ви можете купити клей для пінопласту, армуючі суміші для пінопласту, кріплення (парасольки), фасадні сітки, фасадні фарби, декоративні штукатурки та багато іншого. У нас можна купити пінопласт у Харкові з доставкою по місту та області, а також замовити послуги вантажників. 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 251

Пінопласт EPS 30 СТАНДАРТ, 1*1 м, 100 мм

Ціна наведена за 1 лист

117.00 грн