Цвяхи шиферні 5,0х120 мм, кг

Цвяхи шиферні, 1 кг

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити шиферні цвяхи за низькою ціною.

Шиферні цвяхи – застосовуються для кріплення шиферу та подібних до нього покрівельних матеріалів. Шиферні цвяхи - один із видів будівельних цвяхів, що відрізняється значно більшим діаметром капелюшка. Довжина шиферного цвяха повинна перевищувати суму висоти гребеня шиферу і товщини дошки обрешітки, до якої він кріпиться на 10 мм. Це необхідно для того, щоб при кріпленні шиферу була можливість загнути кінець цвяха, запобігаючи вириванню кріплення з дошки навіть за дуже сильного вітру. Стандартні та найпоширеніші розміри шиферних цвяхів – товщина стрижня 5 мм, діаметр капелюшка – 120 мм.

 

У нас завжди можна купити шиферні цвяхи за низькою ціною. Інтернет магазин будматеріалів у Харкові БудБаза Абсолют пропонує шиферні цвяхи, шифер Харків 8 хвильовий та плоский, руберойд, покрівельні плівки – паробар'єр, гідробар'єр, профнастил, бітумні мастики та багато іншого. Ми маємо все для покрівлі за недорогими цінами.

Бажаєте купити цвяхи шиферні в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 93

Цвяхи шиферні 5,0х120 мм
Фасування: ящики по 10 кг і 25 кг, а також на вагу

Ціна вказана за 1 кг

71.00 грн