АЛАНА-2 концентрований антисептик для дерева 5 кг

Біозахисний засіб для деревини АЛАНА-2

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити біозахист для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною.

АЛАНА-2 - біозахисний склад для обробки деревних конструкцій, що використовуються всередині та зовні приміщень. Особливість АЛАНА-2 полягає в тому, що вона є концентратом. Це означає, що Ви можете дуже вигідно обробити свою споруду і бути впевненими в якості захисту. Так, для зовнішніх конструкцій концентрація становить 1:4, а внутрішніх - 1:9. Таким чином, з 1 кг концентрату, ви можете отримати 5 кг для обробки зовнішніх конструкцій і 10 кг для обробки внутрішніх конструкцій.

ВЛАСТИВОСТІ

АЛАНА-2 захищає від усіх видів грибків та паразитів. Термін захисту становить не менше 25 років. 

Експлуатувати оброблену АЛАНА-2 деревину необхідно в умовах помірної вимиваності при вологості повітря не вище 85%. Для зовнішніх конструкцій необхідно додатково покривати оброблену деревину лаком або фарбою.

Варто також звернути увагу, що оброблена деревина на 60% менше вбирає вологу. Це означає, що при подальшому декоруванні фарбами або лаками витрата декоративних засобів обробки зменшується до 50%, ви знову заощаджуєте. 

Для забезпечення вогнезахисту, дерев'яну конструкцію слід обробляти концентрованим засобом.

Увага, не обробляйте вже уражене дерево. Його потрібно спочатку обробити відбілювачем, який витрує цвіль, що вже в'їлася, і прибере потемніння від контакту з ультра фіолетовими променями. Після цього дерево можна обробити антисептиком АЛАНА-2.

ПРИГОТУВАННЯ

Концентрат антисептика по дереву Алана-2 не вимагає приготування, ви просто розбавляєте його холодною водою в потрібній Вам концентрації (внутрішні конструкції 1:9, зовнішні 1:4, вогнезахист - концентрат).

ВИТРАТА І НАНЕСЕННЯ

Витрата засобу захисту деревини АЛАНА-2 складає близько 200-250 г на кв. м. Обробляти варто 1-2 рази.

Обробляти можна як пензлем та валиком, так і механізованими засобами.

Засоби захисту – стандартні для роботи з хімічними складами. Гумові рукавички, окуляри та костюм із щільної тканини, що прикриває відкриті ділянки тіла. При попаданні на тіло, або слизові оболонки - промити водою.

ФОРМА ВИПУСКУ І ФАСІВКА

Форма випуску – концентрована рідина. Колірується маркувальними барвниками за бажанням, для контролю якості обробки. 

Фасовка - 5, 10 кг пластикові каністри. 

Здійснюємо обробку деревини біозахисним складом АЛАНА-2
Дешево, швидко та якісно!

                                  Обробка деревини біозахистом (куб.м)

 

Бажаете купити біозахисний засіб для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7295

Засіб біозахисний для деревини АЛАНА-2 - сучасний концентрований технологічний антисептик по дереву, 1:9 концентрат, з фукцією ґрунтовки, не замерзає до -7С. Безбарвний, або тонований червоним пігментом, 5 кг

573.00 грн