АЛАНА-4 універсальний концентрований транспортний антисептик 5 кг

Універсальний транспортний антисептик АЛАНА-4

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити антисептик для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною.

АЛАНА-4 - важковимиваемий безбарвний антисептик - стійкий до впливу зовнішнього середовища. Призначений для знищення цвілі на мінеральних поверхнях і на деревині. Ефективний для обробки уражених цвіллю цегляних і бетонних поверхонь. Обробка фасадів бетонних і цегляних будівель, призначених під покриття утеплювачем і для тривалого використання, консервації деревини - транспортний антисептик.

ВЛАСТИВОСТІ

Алана-4 (зміст Сu-6%), являє собою мідну сіль модифікованих жирних кислот, природного або штучного походження в водно-спиртовому розчиннику.

Мідь забезпечує високу ступінь захисту будівельних матеріалів від біологічного руйнування різними видами мікроорганізмів. Захисний ефект зберігається невизначено довго і визначається терміном експлуатації будівельних конструкцій, і природно, умовами експлуатації (під дією світла і вологи термін захисту знижується).

При розведенні концентрату в 10 разів (вміст активної міді 0,6%) захисний ефект зберігається десятиліттями.

Для нетривалого захисту - від декількох місяців до декількох років, допускається розведення в 20-40 разів. При більшому розведенні необхідно гарантувати рівномірність нанесення робочого розчину. Менші розведення нівелюють нерівномірність нанесення.

У таблиці представлені змісту активної міді для різних ступенів розведення концентрату Алана-4.

Ступінь розведення водою, 1 л до:

Зміст активної міді (Сu), %

Орієнтовна тривалість захисту, років 

10

0,6

Більше 15

20

0,3

Більше 10

30

0,2

Більше 8

40

0,15

Більше 6

50

0,12

Більше 4

60

0,1

Більше 2


Вибираючи ступінь розведення необхідно виходити з економічної доцільності, ступеня зараженості матеріалів бактеріями і грибками і умов навколишнього середовища.


ПРИГОТУВАННЯ

Антисептик представляє собою водно-спиртовий розчин мідних солей органічних кислот. Продукт має високу активність по відношенню до різних мікроорганізмів і грибків, але малоопасен для тварин і людини.

Обробка поверхонь будівель і споруд, зведених з різних матеріалів проводиться таким чином:

Заражена поверхня обробляється розчином антисептика за допомогою пульверизатора і витримується протягом 2-4 годин.

При необхідності видаляється заражений шар, зручним для Вас чином (за допомогою шпателя, або, змиваючи вологою губкою), органи дихання захищаються від спор грибків респіратором. У цьому випадку на поверхню наноситься другий шар антисептика. Поверхня може шпаклюватися, фарбуватися або оклеиваться шпалерами і т. п. У разі обробки нової поверхні, достатньо одноразової обробки.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

При роботі з антисептиком використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри та щільний одяг, який надійно покриває всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

 

Бажаете купити антисептичний засіб для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7301

АЛАНА-4 - універсальний транспортний антисептик концентрат для зовнішніх поверхонь, що використовуються при контакті з природним (зовнішнім) середовищем. Пропорція розведення водою 1: (10-20...60), 5 кг

2389.00 грн