АЛАНА БС-13 сухий антисептик для дерева 1 кг

Сухий антисептик для дерева АЛАНА БС-13

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити антисептик для дерева ALANA (АЛАНА) БС-13 у Харкові за низькою ціною.

АЛАНА БС-13 - призначений для захисту дерев'яних конструкцій усередині приміщення та на відкритому повітрі (під навісом – під фінішне покриття) від гниття, плісняви, деревогризучих комах, деревнокольорових грибків (ГОСТ 28815-96), вогнезахисний.

ВЛАСТИВОСТІ

Екологічний антисептик антипірен використовується для обробки деревини усередині приміщень. Безбарвний, добре проникає до складу дерева. Можна комплектувати склад маркувальним барвником для контролю якості обробки.

Захисний властивості в обробленому дереві зберігає до 25 років. Вогнезахисні властивості до 3-5 років.

ПРИГОТУВАННЯ

Як і всі сухі концентрати потрібно розвести вміст одного пакета 1 кг у відрі теплої води 9 л. Розмішати до розчинення.

Якщо після роботи у Вас залишився готовий розчин. Злийте його в ємність, яку можна закупорити. Розчин не втрачає своїх властивостей і може бути використаний надалі. У разі наявності осаду, перемішати перед застосуванням.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

При роботі з антисептиком використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри та щільний одяг, який надійно покриває всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

ВИТРАТА

Для надання антисептичних властивостей потрібна витрата готового розчину 250 гр на 1 кв.м. поверхні. Для надання властивостей вогнезахисту на рівні 2-ї групи – 455 г у перерахунку на суху речовину на 1 кв.м. деревини. 1-ша група досягається лише шляхом занурення холодна-гаряча ванна.

Для нормальної обробки використовувати кисть, валик чи розпилювач.

ФОРМА ВИПУСКУ І ФАСІВКА

Випускається як сухий концентрат, або у готовому вигляді як розчин. 

 

Бажаете купити антисептичний засіб для дерева ALANA (АЛАНА) БС-13 у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Код товару: 7300

АЛАНА БС-13 - кристалічний антисептик, вогнезахисний, сухий концентрат 1:9. Безбарвний, або тонований у червоний пігмент. Захист до 25 років, 1 кг

126.00 грн