АЛАНА ХМ-11 сухий антисептик для дерева 1 кг

Сухий антисептик для дерева АЛАНА ХМ-11

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити антисептик для дерева ALANA (АЛАНА) ХМ-11 у Харкові за низькою ціною.

АЛАНА ХМ-11 - кристалічний сухий консервуючий антисептик ГОСТ 28815-96. Природне фарбування поверхні деревини в коричневий або в оливково-зелений колір. Не вимивається, призначений для зовнішніх робіт. 

ВЛАСТИВОСТІ

Один із найсильніших і найстійкіших антисептиків. Абсолютно невимиваний. При обробці дереві утворюється активний шар, який служить бар'єром проникнення всіх типів паразитів і грибків. Також зменшується на 50% поглинання вологи обробленою деревиною. Завдяки своїм властивостям оброблене дерево може використовуватись у прямому контакті з ґрунтом. Підходить для виконання теплих грядок, оскільки оброблене дерево не виділяє токсинів. Підходить для обробки парканів, опор, причепів, тари та інших дерев'яних конструкцій, що експлуатуються у важких умовах.

Оброблена деревина зберігає захисні властивості до 50 років.

ПРИГОТУВАННЯ І НАНЕСЕННЯ

Вміст пакету висипати у відро, залити теплою водою 9 л при температурі 40-50С. і при помішуванні повністю розчинити.

Отриманий розчин можна наносити на дерево пензлем, розпилювачем, валиком. Або вилити розчин у ємність та виконувати занурення деревини, для найкращої якості обробки. 

Якщо після роботи у Вас залишився готовий розчин. Злийте його в ємність, яку можна закупорити. Розчин не втрачає своїх властивостей і може бути використаний надалі. У разі наявності осаду, перемішати перед застосуванням.

ВИТРАТА

Для досягнення якісної обробки, необхідно, щоб на деревину було нанесено від 250 г готового розчину на 1 кв.м. Чим складніші умови експлуатації деревини, тим вище має бути витрата засобу. Для дерева в контакті з грунтом - не менше 500 г готового розчину на 1 кв. м. оброблюваної площі.

Таким чином 1 кг концентрату достатньо для обробки від 20 до 40 кв. м. деревини.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

При роботі з антисептиком для зовнішніх робіт ХМ-11 використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри та щільний одяг, який надійно покриває всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

ФОРМА ВИПУСКУ І ФАСІВКА

Цей препарат випускається в 1 кг у поліетиленових пакетах у вигляді концентрату

Можливий випуск готового антисептика в рідкому вигляді, на запит. 

 

Бажаете купити антисептичний засіб для дерева ALANA (АЛАНА) ХМ-11 у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Код товару: 7297

АЛАНА ХМ-11 - кристалічний сухий консервуючий антисептик ГОСТ 28815-96. Природне фарбування поверхні деревини в коричневий або в оливково-зелений колір. Не вимивається, призначений для зовнішніх робіт, захист 50 років, 1 кг

258.00 грн