АЛАНА ХМББ-3324 водорозчинний антисептик для дерева 1 кг

Водорозчинний антисептик для дерева АЛАНА ХМББ-3324

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити антисептик для дерева ALANA (АЛАНА) ХМББ-3324 у Харкові за низькою ціною.

АЛАНА ХМББ-3324 - призначений для захисту дерев'яних конструкцій житлових і господарських об'єктів від гниття, цвілі, синяви, деревогризучих комах і будинкових грибків, у важких умовах експлуатації без тривалого контакту з грунтом і водою, а так само в замкнутому просторі в умовах VIII-XI класів служби (по ГОСТ 20022.2- 80). 

ВЛАСТИВОСТІ

Трудновимиваний антисептик. Підходить для зовнішніх робіт. Захищає оброблене дерево від усіх відомих грибків та мікроорганізмів, комах шкідників. Захищає дерево за умови дотримання режиму експлуатації до 45 років. Надає обробленій деревині легке зеленувато-коричневе забарвлення.

ПРИГОТУВАННЯ І НАНЕСЕННЯ

Вміст пакету висипати у відро, залити теплою водою 10 л при температурі 40-50С. і при помішуванні повністю розчинити.

Отриманий розчин можна наносити на дерево пензлем, розпилювачем, валиком. Або вилити розчин у ємність та виконувати занурення деревини, для найкращої якості обробки. 

Якщо після роботи у Вас залишився готовий розчин. Злийте його в ємність, яку можна закупорити. Розчин не втрачає своїх властивостей і може бути використаний надалі. У разі наявності осаду, перемішати перед застосуванням.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

При роботі з антисептиком використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри та щільний одяг, який надійно покриває всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

ФОРМА ВИПУСКУ І ФАСІВКА

Випускається як сухий концентрат, або у готовому вигляді як розчин. 

 

Бажаете купити антисептичний засіб для дерева ALANA (АЛАНА) ХМББ-3324 у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7298

АЛАНА ХМББ-3324 - 4х-компонентний водорозчинний трудновимиваємий антисептик концентрат, для зовнішніх і внутрішніх робіт. Має високу проникаючу здатність, без запаху, 1 кг

174.00 грн