АЛАНА ХМХА сухий антисептик для дерева АНТІЖУК 1 кг

Сухий антисептик для дерева АЛАНА ХМХА

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити антисептик для дерева ALANA (АЛАНА) ХМХА у Харкові за низькою ціною.

АЛАНА ХМХА - кристалічний сухий концентрований антисептик Знищує деревогризучих жуків та їх личинок на всіх стадіях розвитку. Запобігає повторному зараженню. Захищає деревину від гниття – профілактика появи жуків на заготовленій деревині. У разі VIII-XI класів служби (за ГОСТ 20022.2-80). 

ВЛАСТИВОСТІ

Антисептик для внутрішніх і зовнішніх робіт. Він придатний для довгострокового захисту дерева кроквяних конструкцій, балок перекриттів, а також дошки для підлоги всередині приміщень. Зовні його використовують в умовах помірного вимивання для обробки огорож, дверей та дверних отворів, віконних рам тощо. Після обробки та висихання, при експлуатації на відкритому повітрі, потрібно покрити дерево лаком або фарбою, щоб уникнути вимивання антисептика.

Цей антисептик також має активну властивість по цькуванню жука в вже ураженому дереві. Для ефективного використання виконується рясна обробка ураженого дерева зі спринцюванням ходових отворів та додатковим свердлінням.

Оброблена деревина зберігає захисні властивості до 45 років.

ПРИГОТУВАННЯ

Вміст пакету 1 кг висипати у відро, залити теплою водою 9 л за температури 40-50С. Розмішати дерев'яною мішалкою до розчинення.

Розчин, що залишився, можна зберігати в поліетиленовій тарі до 6-9 міс. При утворенні осаду - перемішати до розчинення.

ВИТРАТА

Стандартна витрата засобу надання дереву антисептичних властивостей 200-250 г на 1 кв.м. При цькуванні жука рекомендується підвищення концентрації розчину до 15-20% (розчинити в 4-7 л води).

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

При роботі з антисептиком використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри та щільний одяг, який надійно покриває всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

ФОРМА ВИПУСКУ І ФАСІВКА

Цей препарат випускається в 1 кг у поліетиленових пакетах у вигляді концентрату

Можливе фасування у відра 5 і 10 кг. Також можливий випуск у готовому вигляді розчину, 5, 10, 20 л.. 

 

Бажаете купити антисептичний засіб для дерева ALANA (АЛАНА) ХМХА у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7299

АЛАНА ХМХА - кристалічний порошок, біоцидний склад для деревини АНТИЖУК, антисептик концентрат 1:9, важковимивальний, для внутрішніх та зовнішніх робіт, захист 40-45 років, 1 кг

189.00 грн