АЛАНА відбілювач деревини, знищувач цвілі, концентрат 10 кг

Відбілювач деревини АЛАНА

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити відбілювач для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною.

Відбілювач деревини, знищувач цвілі АЛАНА - концентрат. Засіб для відновлення деревини після впливу УФ-випромінювання, атмосферних опадів, пошкодження цвіллю і деревокольоруючими грибками.

ВЛАСТИВОСТІ

Розчиняється у воді 1:2.
Норма витрати 1 кг концентрату на 10–16 м2.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

При роботі з антисептиком використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри та щільний одяг, який надійно покриває всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

ФОРМА ВИПУСКУ І ФАСІВКА

Форма випуску – концентрована рідина.

Фасовка - 5, 10 кг пластикові каністри. 

 

Бажаете купити антисептичний засіб та відбілювач для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7304

Відбілювач деревини, знищувач цвілі АЛАНА - концентрат. Розчиняється у воді 1:2. Засіб для відновлення деревини після впливу УФ-випромінювання, атмосферних опадів, пошкодження цвіллю і деревокольоруючими грибками, 10 кг

1733.00 грн