АЛАНА відновлювач природнього кольору деревини, нейтралізатор, концентрат 1 кг

Відновлювач природнього кольору деревини АЛАНА

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити відбілювач для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною.

Відновлювач природного кольору деревини АЛАНА – нейтралізатор, концентрат. Нейтралізує надлишки активних компонентів відбілювача деревини.

ВЛАСТИВОСТІ

Розчиняється у воді 1:4.
Норма витрати 1 кг концентрату на 100 м2.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

При роботі з антисептиком використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри та щільний одяг, який надійно покриває всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

ФОРМА ВИПУСКУ І ФАСІВКА

Форма випуску – концентрована рідина.

Фасовка - 1 кг пластикові каністри. 

 

Бажаете купити антисептичний засіб та відбілювач для дерева ALANA (АЛАНА) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7305

Відновлювач природного кольору деревини АЛАНА – нейтралізатор, концентрат. Розчиняється у воді 1:4. Нейтралізує надлишки активних компонентів відбілювача деревини, 1 кг

168.00 грн