Aquastop Hydro 2К Eskaro двокомпонентна еластична гідроізоляція 20 кг

Двокомпонентна гідроізоляція Aquastop Hydro 2К Eskaro (Ескаро)

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити двокомпонентну еластичну гідроізоляцію Aquastop Hydro 2К Eskaro (Ескаро) за низькою ціною.

Гідроізоляція Aquastop Hydro 2К Eskaro - двокомпонентна гідроізоляція для внутрішніх та зовнішніх робіт (CM тип, клас O2P), рідкий компонент (А) 5 кг + порошковий компонент (В) 15 кг. Призначена для створення суцільної безшовної гідроізоляції для обмазування для використання під плитковим облицюванням в басейнах, а також у вологих приміщеннях (кухні, туалети, ванні кімнати, душові) на балконах і терасах. Для гідроізоляції ємностей для зберігання води, зокрема питної, штучних водойм, фонтанів. Для гідроізоляції зовнішніх стін підвалів та фундаментів від ґрунтових вод. Може використовуватися в системах підлог із підігрівом. При невеликих механічних та/або атмосферних навантаженнях можна використовувати гідроізоляцію як фінішне покриття.

Типи поверхонь для нанесення: бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, розчин, що вирівнює на основі цементу, вологостійка шпаклівка, вологостійкі будівельні плити (вологостійкий) магнезит та інше).

Переваги гідроізоляції Аквастоп Гідро 2К Ескаро:

 • Утримує спеціальне високоміцне армуючефіброволокно.
 • Надійно захищає від протікання під тиском (позитивним, до 0,7 МПа).
 • Стійка до хлорованої води, має властивості герметизуючих мікроемульсій і товстошарових бітумних покриттів.
 • Не викликає корозії сталі.
 • Запобігає висолюванню.
 • Тормить процес карбонізації бетону.
 • Паропроникність плівки гідроізоляції забезпечує висихання зволожених конструкцій.
 • Стійка до УФ-випромінювання.
 • Витримує розтріскування основи до 2,5 мм при температурі до -20°С.
 • Теплостійкість плівки гідроізоляції не більше +80°С.
 • Гідроізоляція після висихання створює шорстку плівку на поверхні, яка забезпечує хорошу адгезію клейових сумішей для облицювальної плитки.
 • Плівка гідроізоляції має гарну еластичність на вигин та високу міцність на розрив.
 • Добре розподіляється по поверхні завдяки спеціально підібраній в'язкості.
 • Можливо нанесення розпилювачем. Не стікає з вертикальної поверхні.
 • Без запаху.
 • Швидко сохне.

Витрата: для одного шару товщиною 1 мм – щонайменше 105 кг/м2. Сумарна витрата гідроізоляції та товщина висохлої плівки мають бути:

 • для вологозахисту — 3 кг/м2 (плівка — 2 мм);
 • для водозахисту від води без тиску —3,75 кг/м2 (плівка — 2,5 мм);
 • для водозахисту від води під тиском (позитивним, до 0,7 МПа) — 4,5 кг/м2 (плівка — 3 мм).

Витрата гідроізоляції також залежить від типу та нерівностей поверхні.

Час висихання: при температурі +20°С та відносній вологості повітря 65%: перший шар — 3:00; другий шар (і наступні) — 4:00. Навантаження на поверхню можливе: через 12 годин — для дощу; через 24 години — для пішохідного руху та для облицювання плиткою; через 3 дні — для води під тиском та для засипання фундаменту

Робочі інструменти: кисть, валик, розпилювач.

Підготовка поверхні. Поверхню очистити від бруду, пилу, жиру та інших матеріалів, що погіршують адгезію. Поверхня повинна бути чистою, сухою, міцною, поглинаючою. Матеріал, що відшаровується, і старі покриття повністю видалити. Заражені грибком, пліснявою поверхні очистити засобом Biotol (Biotol Spray). Для зменшення витрати гідроізоляції поверхню максимально вирівняти вологостійкими матеріалами: стіни – шпаклівкою, підлоги – вирівнюючою сумішшю. Нові поверхні на основі цементу перед нанесенням гідроізоляції витримати щонайменше 28 діб. Цементну стяжку заздалегідь відшліфувати (видалити «цементне молочко»). Поверхня підлоги має бути нахилена у напрямку стоку води. При монтажі теплої підлоги гідроізоляцію зверху наносити стяжки теплої підлоги. Основи міцні, без пилу, зі стандартним вбиранням, можна не ґрунтувати. Всі інші основи необхідно заґрунтувати проникною зміцнювальною ґрунтовкою.

Приготування. Порошковий компонент (В) всипати в рідкий компонент (А) у пропорції 3:1 за масою. Ретельно розмішувати змішувачем на низьких оборотах до однорідного стану приблизно 2 хвилини. Дати постояти 5 хвилин|мінути| і повторно перемішати. Готову суміш використовувати протягом 60 хвилин.  У готову суміш не можна нічого додавати, у тому числі воду та компоненти гідроізоляції.

Застосування. Температура гідроізоляції, повітря і основи під час виконання робіт повинна бути від +8 °С до +30 °С, відносна вологість повітря не вище 65%. При подальшому облицюванні плиткою відносна вологість бетонної основи не повинна перевищувати 20%. Перший шар нанести за допомогою пензля із жорстким ворсом. Спочатку обробити гідроізоляцією кути, шви, стики будівельних плит, головки кріпильних шурупів на будівельних плитах, стики поверхонь з різного матеріалу, поверхню навколо підлогового стоку, поверхню навколо сантехнічної арматури з обов'язковим використанням армуючої стрічки/полотна ESKARO Hydro Tape стрічку/полотно, щільно притиснути його пластиковим (або гумовим) шпателем так, щоб вона повністю просочилася гідроізоляцією. На стоку для води на підлозі армуюче полотно укладати в 2 шари. Потім нанести гідроізоляцію на всю поверхню і дати висохнути не менше ніж 3 години. Нанести другий шар гідроізоляції на всю поверхню і дати висохнути щонайменше 4 години. Перевірити щільність (товщину) гідроізоляційної плівки і, якщо будуть виявлені тонкі та/або місця, що вбирають, обробити їх ще раз гідроізоляцією. Дати поверхні висохнути (щонайменше 24 годин). Рекомендується за одну робочу операцію наносити шар завтовшки 1 мм. Не наносити за одну робочу операцію шар товщий, ніж 2 мм. Рекомендується виконати щонайменше дві робочі операції (нанести 2 шари). Кількість шарів нанесення та сумарна товщина захисного шару гідроізоляції залежать від умов її подальшої експлуатації.

Життєздатність готової суміші — трохи більше 60 хвилин. Загусла суміш не можна повторно розмішувати, розбавляти і використовувати. Через 24 години після нанесення останнього шару гідроізоляції можна приклеювати облицювальну плитку. Перевірка на сумісність гідроізоляції та найчастіше використовуваних трапів (для зливу води в підлозі) показала позитивні результати.

Облицювальну плитку приклеювати клейовим засобом — тип С2. Облицювання стіни необхідно виконувати знизу нагору і починати з другого ряду на висоті не менше 10 см від рівня підлоги. У разі використання готового водно-дисперсійного клею заповнювати шви між плитками фугою, а кути, водостічні отвори, виходи труб — ущільнювати сантехнічним силіконом рекомендується не раніше ніж через 7 діб після облицювання.

 

Бажаєте купити гідроізоляцію Aquastop Hydro 2К Eskaro (Аквастоп Гідро 2К Ескаро) в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

text_instruction

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4807

3149.00 грн


 • При покупці від: 5: 2834.00 грн