Sniezka ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO Грунтівка глибокого проникнення 5 л

ҐРУНТ ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO Sniezka

ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO Sniezka - готова до застосування ґрунтівка глибокого проникнення. Підвищує міцність поверхневого шару, покращує адгезію, а також забезпечує правильне висихання нанесених виробів пізніше. Запобігає надто швидкій віддачі до основи. Утворює прозоре покриття, проникне для водяної пари. Просочує і зміцнює основу. Покращує адгезію виробів до основи. Зменшує водопоглинання.

Призначена для просочування та зміцнення пористих, неміцних та сильно-поглинаючих, цементних, вапняних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, легкобетонних, бетонних основ та інших поверхонь. Рекомендується під фарби, шпалери, шпаклювальні маси, штукатурки, клеї, облаштування підлог та при відновленні фасадів будівель і споруд.

Розхід: 8-10 м²/л, залежно від поглинальної здатності основи

 

В інтернет-магазині будматеріалів БудБаза Абсолют Харків для Вас широкий вибір будівельних ґрунтів від найкращих виробників. У нас можна купити ґрунтовку глибокого проникнення Sniezka ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO (Харків) за низькою ціною оптом та в роздріб. Купити будматеріали в інтернет-магазині СтройБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4717

Sniezka ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO - грунтівка глибокого проникнення, для підготовки основи всередині та назовні приміщень, 5 л

302.00 грн

Рекомендовані товари