Бітумна черепиця IKO ArmourShield PLUS одношарова самоклеюча

Битумна черепиця IKO ArmourShield PLUS

IKO ArmourShield PLUS - самоклеюча черепиця, яка застосовується на крутих скатах. Забезпечує чудовий захист від криги та ураганів, виключно стійка до сильних вітрів (покрівля протестована у спеціальному тунелі на швидкості вітру 220 км/год). Економічніша на покрівлі з невеликим ухилом (до 15 градусів).

Елегантність, вишуканість та оригінальний дизайн – особливості цієї м'якої черепиці. Шестигранна форма ArmourShield PLUS створює на покрівлі ефект бджолиних стільників і надає будівлі індивідуальності. Самоклеючий шар на черепиці робить її особливо стійкою до ураганних вітрів і дає можливість використовувати її на будинках з ухилом покрівлі від 15 ° до 90 °. Різноманітність колірних рішень ArmourShield задовольнить смак навіть особливо вимогливих естетів.

Бітумна черепиця – сучасне покрівельне покриття на основі склополотна, модифікованого бітуму та кам'яної присипки (гранулятів). Бітумна черепиця ArmourShield має такі переваги:

  • Стійкість до погодних впливів, ураганних вітрів.
  • Може застосовуватись на крутих скатах, на дахах складних форм.
  • Європейська якість: IKO приділяє особливу увагу зовнішньому вигляду та технологіям, завдяки цьому вдається виробляти високоякісний європейський продукт, що перевершує очікування навіть найвибагливіших замовників.
  • Платинова гарантія 10 років та 20 років стандартної гарантії заводу.
  • Стійка до корозії.
  • Забезпечує захист від зовнішнього загоряння.
  • Має малу вагу.

IKO – єдина в Європі компанія із замкнутим циклом виробництва бітумної черепиці. Компанія має власні потужності з видобутку мінералів для посипання, виробництва бітуму, скловолокна та фарбування гранул. На кожному заводі IKO самостійно обробляє бітум гарячим повітрям, що дозволяє суттєво підвищити стійкість готової продукції до високих температур. Гранули для посипання професійно моделюють та фарбують для збереження привабливого вигляду бітумної черепиці на довгі роки. IKO самостійно виробляє склополотно і має найбільші потужності у світі з виробництва цього важливого елемента готової бітумної черепиці.

Палітра кольорів (вкажіть вибраний колір перед замовленням матеріалу): 01 Black, 20 Tile Red Ultra, 23 Amazon Green Ultra, 26 Chapel Grey Ultra, 27 Dual Brown Ultra, 28 Granite Grey Ultra, 34 Flaming Red Ultra

Цвета битумной черепицы ArmourShield

Характеристики:

Розмір (ДхШ): 1000х318 мм

Вага: 9,2 кг/м2

Площа ефективного покриття 1 упаковки: 3 м2

Платинова гарантія/всього років гарантії: 10/20 років

Черепиць в упаковці: 22 шт.

Упаковок на палеті: 42 шт.

Основа: склополотно

Тип посипання: базальтовий гранулят

Втрата гранул (EN12039_1) макс.: 1,2 г

Зусилля на розрив, поздовжній напрямок:1000 N/50 мм

Зусилля на розрив, поперечний напрямок: 700 N/50 мм

Коефіцієнт подовження, подовжньо: 3,50%

Коефіцієнт подовження, поперечно: 3,50%

Зусилля на розрив цвяхом: 160 N

Вогнетривкість клас: Г1

Країна виробник: Словаччина

Інструкцію з монтажу бітумної черепиці IKO Ви можете завантажити на вкладці «Завантажити інструкцію».

Бажаєте купити бітумну черепицю IKO ArmourShield у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Гарантія
20 лет
Бітум
Окисленный
Шар
Однослойная

Характеристики

Характеристики
Гарантія
20 лет
Бітум
Окисленный
Шар
Однослойная

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4523

Бітумна черепиця IKO колекція ArmourShield PLUS (окислений бітум), одношарова, самоклеюча

Колір: 01 Black, 20 Tile Red Ultra, 23 Amazon Green Ultra, 26 Chapel Grey Ultra, 27 Dual Brown Ultra, 28 Granite Grey Ultra, 34 Flaming Red Ultra

Форма нарізки: сота

Розмір: 1000х318 мм, вага 1 м2 готового покриття – 9,2 кг

Гарантія виробника – 25 років!

Ціна наведена за м2 (в упаковці 3 м2)

581.00 грн