Бітумна черепиця IKO Superglass 3TAB одношарова

Битумна черепица IKO Superglass 3TAB

IKO Superglass 3TAB - класична бітумна черепиця, яка виробляється з високоякісної сировини з дотриманням найсуворіших стандартів якості та з використанням сучасних технологій, вона поєднує найкращі технології IKO, це довговічність покрівельного покриття за доступною ціною.

Дизайн черепиці втілює в собі традиційний аристократичний стиль завдяки класичній формі черепиці та спеціальній кольоровій гамі природних відтінків.

Бітумна черепиця – сучасне покрівельне покриття на основі склополотна, модифікованого бітуму та кам'яної присипки (гранулятів). Бітумна черепиця Superglass 3TAB має такі переваги:

  • Висока стійкість до вицвітання.
  • Європейська якість: IKO приділяє особливу увагу зовнішньому вигляду та технологіям, завдяки цьому вдається виробляти високоякісний європейський продукт, що перевершує очікування навіть найвибагливіших замовників.
  • Платинова гарантія 10 років та 20 років стандартної гарантії заводу.
  • Стійка до корозії.
  • Забезпечує захист від зовнішнього загоряння.
  • Має малу вагу.

IKO – єдина в Європі компанія із замкнутим циклом виробництва бітумної черепиці. Компанія має власні потужності з видобутку мінералів для посипання, виробництва бітуму, скловолокна та фарбування гранул. На кожному заводі IKO самостійно обробляє бітум гарячим повітрям, що дозволяє суттєво підвищити стійкість готової продукції до високих температур. Гранули для посипання професійно моделюють та фарбують для збереження привабливого вигляду бітумної черепиці на довгі роки. IKO самостійно виробляє склополотно і має найбільші потужності у світі з виробництва цього важливого елемента готової бітумної черепиці.

Палітра кольорів (вкажіть вибраний колір перед замовленням матеріалу): 01 Black, 03 Amazon Green, 07 Dual Brown, 10 Tile Red, 15 Marine Blue, 31 Slate, 49 Earthtone Cedar, 50 Harvard Slate, 51 Eastern Grey, 52 Dual Black, 53 Autumn Brown, 54 Aged Redwood, 55 Riviera Red

Кольори бітумної черепиці Superglass 3TAB

Характеристики:

Розмір (ДхШ): 1000х336 мм

Вага: 9,6 кг/м2

Площа ефективного покриття 1 упаковки: 3 м2

Платинова гарантія/всього років гарантії: 5/15 років

Черепиць в упаковці: 21 шт.

Упаковок на палеті: 51 шт.

Основа: склополотно

Тип посипання: базальтовий гранулят

Втрата гранул (EN12039_1) макс.: 1,2 г

Зусилля на розрив, поздовжній напрямок: 900 N/50 мм

Зусилля на розрив, поперечний напрямок: 600 N/50 мм

Коефіцієнт подовження, подовжньо: 3,50%

Коефіцієнт подовження, поперечно: 3,50%

Зусилля на розрив цвяхом: 140 N

Вогнетривкість клас: Г1

Країна виробник: Словаччина

Інструкцію з монтажу бітумної черепиці IKO Ви можете завантажити на вкладці «Завантажити інструкцію».

Бажаєте купити бітумну черепицю IKO DiamantShield у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Гарантія
15 лет
Бітум
Окисленный
Шар
Однослойная

Характеристики

Характеристики
Гарантія
15 лет
Бітум
Окисленный
Шар
Однослойная

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4530

Бітумна черепиця IKO колекція Superglass 3TAB (окислений бітум), одношарова

Колір: 01 Black, 03 Amazon Green, 07 Dual Brown, 10 Tile Red, 15 Marine Blue, 31 Slate, 49 Earthtone Cedar, 50 Harvard Slate, 51 Eastern Grey, 52 Dual Black, 53 Autumn Brown, 54 Aged Redwood, 55 Riviera Red

Форма нарізки: прямокутник

Розмір: 1000х336 мм, вага 1 м2 готового покриття – 9,6 кг

Гарантія виробника – 15 років!

Ціна наведена за м2 (в упаковці 3 м2)

614.00 грн