Бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme 9.5° двошарова ламінована самоклеюча

Битумна черепиця IKO Cambridge Xtreme 9.5°

IKO Cambridge Xtreme 9.5° - це перша у світі ламінована самоклеюча бітумна черепиця. Вона ідеально підходить для застосування на фасадах будівель, реконструкції дахів та реалізації найсміливіших дизайнерських ідей.

До появи IKO Camridge XTREME мінімальний кут ухилу для бітумної черепиці був 15° та максимальний 85°. Завдяки нанесенню смуги з APP-модифікованого бітуму на основу черепиці та її багатошаровій структурі вдалося змінити ці параметри - від 9,5 ° до 90 ° відповідно. Завдяки шару, що самоклеїться, цей міцний і довговічний матеріал успішно протистоїть найсуворішому дощу і вітру, вода залишається зовні.

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme може монтуватися як на вертикальній стіні, так і майже на плоскій покрівлі. Вона пройшла європейську сертифікацію, за якою може витримувати пориви шквального вітру з дощем. Збільшена лінія для забивання цвяхів виключає помилки укладання черепиці та забезпечує більш надійний, правильний та швидкий монтаж.

Бітумна черепиця – сучасне покрівельне покриття на основі склополотна, модифікованого бітуму та кам'яної присипки (гранулятів). У порівнянні з традиційними покрівельними матеріалами, бітумна черепиця Cambridge Xtreme має такі переваги:

  • Безпека: жодна покрівля у світі не протистоїть кращому впливу дощу з вітром в екстремальних погодних умовах (штормові пориви, град).
  • Самоклеюча бітумна смуга на підставі черепиці: принципово нові можливості застосування матеріалу на покрівлях вже від 9,5 градусів до 90.
  • Європейська якість: IKO приділяє особливу увагу зовнішньому вигляду та технологіям, завдяки цьому вдається виробляти високоякісний європейський продукт, що перевершує очікування навіть найвибагливіших замовників.
  • Проста у монтажі завдяки збільшеній лінії для забивання цвяхів.
  • Платинова гарантія 15 років та 30 років стандартної гарантії заводу.
  • Стійка до корозії.
  • Забезпечує захист від зовнішнього загоряння.
  • Має малу вагу.

IKO – єдина в Європі компанія із замкнутим циклом виробництва бітумної черепиці. Компанія має власні потужності з видобутку мінералів для посипання, виробництва бітуму, скловолокна та фарбування гранул. На кожному заводі IKO самостійно обробляє бітум гарячим повітрям, що дозволяє суттєво підвищити стійкість готової продукції до високих температур. Гранули для посипання професійно моделюють та фарбують для збереження привабливого вигляду бітумної черепиці на довгі роки. IKO самостійно виробляє склополотно і має найбільші потужності у світі з виробництва цього важливого елемента готової бітумної черепиці.

Палітра кольорів (вкажіть вибраний колір перед замовленням матеріалу): 43 Amazon Green, 49 Earthtone Cedar, 50 Harvard Slate, 52 Dual Black, 53 Dual Brown, 54 Aged Redwood, 55 Riviera Red

Цвета битумной черепицы Cambridge Xtreme 9.5°

Характеристики:

Розмір (ДхШ): 1038х349 мм

Вага: 11,6 кг/м2

Площа ефективного покриття 1 упаковки: 3,1 м2

Платинова гарантія/всього років гарантії: 15/30 років

Черепиць в упаковці: 20 шт.

Упаковок на палеті: 45 шт.

Втрата гранул (EN12039_1) макс.: 1,2 г

Зусилля на розрив, поздовжній напрямок: 800 N/50 мм

Зусилля на розрив, поперечний напрямок: 550 N/50 мм

Коефіцієнт подовження, подовжньо: 3,50%

Коефіцієнт подовження, поперечно: 3,50%

Зусилля на розрив цвяхом: 130 N

Вогнетривкість клас: Г1

Країна виробник: Словаччина

Інструкцію з монтажу бітумної черепиці IKO Ви можете завантажити на вкладці «Завантажити інструкцію». Також на цій вкладці Ви знайдете "Інформаційний буклет Cambridge Xtreme"

Бажаєте купити бітумну черепицю IKO Cambridge Xtreme у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Гарантія
30 лет
Бітум
Окисленный
Шар
Двухслойная

Характеристики

Характеристики
Гарантія
30 лет
Бітум
Окисленный
Шар
Двухслойная

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 4515

Бітумна черепиця IKO колекція «Cambridge Xtreme 9.5° (окислений бітум), двошарова, ламінована, самоклеюча

Колір: 43 Amazon Green, 49 Earthtone Cedar, 50 Harvard Slate, 52 Dual Black, 53 Dual Brown, 54 Aged Redwood, 55 Riviera Red

Форма нарізки: прямокутник

Розмір: 1038х349 мм, вага 1 м2 готового покриття – 11,6 кг

Гарантія виробника – 30 років!

Ціна наведена за м2 (в упаковці 3,1 м2)

724.00 грн