Бітумна черепиця Акваізол Стандарт Мозаїка Коричнева еко

Бітумна черепиця Акваізол: форма Мозаїка, колір Коричнева еко, колекція Стандарт

Бітумна черепиця Акваізол Коричнева еко Мозаїка з колекції Стандарт складається з не гниючої основи зі склополотна, просоченого модифікованим бітумом. Склад бітумно-полімерної покривної маси спеціально підібраний для наших кліматичних умов, що передбачають циклічну зміну температури повітря в широкому діапазоні. Керамізована, гідрофобна, базальтова посипка надійно захищає бітумну черепицю від сонячних променів, будучи прекрасним декоративним елементом. Спеціальна технологія фарбування та нанесення посипання забезпечує незмінність зовнішнього вигляду покрівлі з часом. Нижня поверхня бітумної черепиці є самоклеючим шаром, що дозволяє досягти абсолютної герметичності. Процедура монтажу бітумної черепиці проста та відносно нетрудомістка.

Бітумна черепиця Акваізол

Чим відрізняється бітумна черепиця Акваізол від інших різновидів черепиці:

 • Керамізований базальтовий гранулят надійно захищає від сонячних променів і при цьому ще виступає як декоративний елемент.
 • Не потребує додаткового підфарбування протягом усього терміну експлуатації, для фарбування та посипання застосовуються інноваційні технології, що забезпечують ідеальний зовнішній вигляд, який згодом зовсім не змінюється.
 • Гонт має самоклеючий нижній шар, захищений силіконізованою поліетиленовою плівкою, що створює абсолютну герметичність покриття.
 • АПП-модифікований бітум забезпечує довговічність – матеріалу, він стійкий до багаторазових атмосферних опадів і температурних коливань, має антикорозійні властивості, не схилен до гниття.
 • Незалежно від деформації даху через осідання будівлі, гонт залишиться цілим і неушкодженим.
 • На відміну від покрівельних систем інших виробників, має фізико-механічні властивості, які були підібрані виключно під наші кліматичні умови.
 • Практично не чути шуму під час граду чи зливи.
 • Не схильна до впливу біогенних середовищ (мохи, лишайники, грибки).
 • Можна встановити на об'єкті з високим ступенем складності (ухил не менше 12 градусів).
 • За рахунок взаємозамінності елементів та невеликих розмірів можна швидко та без проблем усунути будь-які пошкодження.
 • Можна використовувати як для простих покрівель, так і покрівель зі складними архітектурними елементами.
 • Головна відмінність від металочерепиці – непровідність електрики, відповідно, не обов'язково ставити на дах громовідведення.
 • Доступна ціна практично не має відходів.
 • Завдяки широкій гамі та наявності двох різних геометричних форм кожен замовник може вибрати свій унікальний ефект, тим більше, що запропоновані кольори можна змішувати.

Колекції бітумної черепиці Акваізол:

 • Колекція СТАНДАРТ включає АПП-модифіковану бітумну черепицю серій Мозаїка і Акцент, а також АПП-модифіковану коньково-карнизну черепицю. Гарантійний термін служби 25 років!
 • Колекція ЕТАЛОН включає АПП-модифіковану бітумну черепицю серій Мозаїка і Акцент, а також АПП-модифіковану коньково-карнизну черепицю, вироблені на посиленому склополотні. Гарантійний термін служби – 35 років!
 • Колекція ПРЕСТИЖ включає СБС-модифіковану бітумну черепицю серії Акцент, а також СБС-модифіковану коньково-карнизну черепицю, вироблені на посиленому склополотні підвищеної щільності. Гарантійний термін служби – 50 років!

Гнучку черепицю Акваізол можна встановити не тільки на новий дах, але й реконструювати існуючі, легко провести ремонт пошкодженої ділянки. Гонт буде чудовим рішенням як для житлових будинків, так і для магазинів, ресторанів, альтанок та просто ідеальним варіантом для встановлення на дахи складної форми.

Характеристики:

Розмір (ДхШ): 1000х320 мм

Вага: 8 кг/м2

Упаковка: 3 м2

Кількість гонтів в упаковці: 22 шт.

Поєднання кольорів: коричневий, чорний

Мінімальний ухил (для скатної покрівлі): от 12°

Теплостійкість: +115° С

Бажаєте купити бітумну черепицю Aquaizol (Акваізол) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. У нас завжди вигідна ціна на бітумну черепицю Акваізол. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте! 

Характеристики
Гарантія
25 років
Бітум
АПП-модифікований
Шар
Одношарова

Характеристики

Характеристики
Гарантія
25 років
Бітум
АПП-модифікований
Шар
Одношарова

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 6146

325.00 грн


 • При покупці від: 100: 316.00 грн