Особливості нанесення декоративної штукатурки Ottocento Maxima decor

Декоративний матеріал Ottocento завдяки перламутровому блиску та гладкій структурі дозволяє отримати покриття схоже на атласну тканину, шовк або оксамит, яке може змінювати відтінки залежно від освітлення і кута падіння світла. Паропроникне.

 

Технічні показники

Розріджувач вода. Допускається розбавлення не більше 10% від загальної маси.
Витрата 0,15 - 0,2 кг/м2 залежно від техніки нанесення і кількості шарів
Час висихання (20 °C, 60% RH) 24 години. Час висихання збільшується в міру зниження температури та підвищення відносної вологості повітря. Остаточну міцність покриття набуває через 28 днів!
Спосіб нанесення - наносити за допомогою пластикової гладилки, шпателя або гладилки із нержавіючої сталі ;
- створювати фактуру за допомогою пластикової гладилки, пензля або іншого декоративного інструмента
Густина (ДСТУ ISO 2811-1) 1,18 г/см3
Розмір частинок не більш 100 мкм
Масова частка нелетких речовин (ДСТУ ISO 3251) не менш 26%
Стійкість до статичної дії води Не менш 24 годин при 20 °C
Строк придатності 18 місяців з дати виготовлення

 

Ознайомитись із характеристиками штукатурки Ottocento ви можете за посиланням у нашому каталозі.

 

 

ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ
1 Підготовка поверхні

Нефарбована: очистити від крихких елементів до міцної основи, пилу, масляних, жирових і інших забруднень. 

Раніше пофарбована: ретельно очистити від старих покриттів, а також від різних забруднень.

Невеликі дефекти мінеральної основи вирівняти фінішною шпаклівкою ТМ Farbex, після чого відшліфувати.

Для захисту від цвілі й грибка використовувати антисептичний засіб для мінеральних поверхонь ТМ Farbex.


2 Ґрунтування

Сильно поглинаючі поверхні обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ Farbex або TM Maxima.

Обов'язково нанести шар адгезійного ґрунту з кварцовим наповнювачем QuartzPrimer TM Maxima або матову латексну фарбу "Silk Touch 3" TM Maxima. Фарба або QuartzPrimer повинні бути затоновані в колір самої декоративної штукатурки.


3 Нанесення

Перед використанням ретельно перемішати. 

Перший шар матеріалу наноситься тонким рівномірним шаром за допомогою пластикової гладилки, шпателя або гладилки з нержавіючої сталі. Після повного висихання першого шару наноситься другий, тонким рівномірним шаром за допомогою пластикової гладилки, шпателя або гладилки з нержавіючої сталі. Після чого сформувати фактуру за допомогою шпателя, гладилки, пензля, губки або іншого декоративного інструменту в залежності від того яку фактуру потрібно отримати. Через 10-20 хвилин пригладжуємо матеріал різноспрямованими рухами, в залежності від того яку фактуру потрібно отримати, за допомогою гладилки з нержавіючої сталі. 

Роботи проводити за температури повітря і робочої поверхні від +10°C до + 30°C та вологості повітря не більше 80%.

Бажано працювати удвох або утрьох, через те, що роботи на одній площині необхідно виконувати безперервно. 


4 Очищення інструменту

Після закінчення робіт інструмент промити водою, не допускаючи засихання. Сліди затверділого матеріалу можна видалити механічним шляхом.


Сфера застосування

Призначене для високоякісного декорування стін та стель, які виконані з мінеральних основ (цементна і цементно-вапняна штукатурка, шпаклівка, гіпс, цегла, бетон) всередині приміщень із помірною вологістю. Особливо ефектно матеріал виглядає при попаданні на нього великої кількості світла, а також на великих площах: коридорах, сходових клітках, вітальнях, залах, спальнях і т.д.

Ottocento – декоративне покриття з ефектом оксамиту. Завдяки створенню приємної на дотик та естетично привабливості надасть особливого затишку та вишуканості як класичному, так і сучасному інтер'єру.

Ефект мокрого шовку, який можна створити за допомогою декоративного покриття Ottocento (отточенто) – досить популярний та універсальний варіант дизайну інтер'єру. Він доречний у різних стилях – від вишуканого класичного – до мінімалістичного сучасного. Штукатурка Ottocento оптимально поєднує в собі: ціну, якість, довговічність, зовнішню привабливість та зручність у догляді.

Як правило, Ottocento прикрашають холи, великі зали, творчі студії, перетворюють стіни та стелі у спальнях, вітальні, створюючи ефект атласної тканини. Фактури виглядають невимушено та елегантно, а ззовні нагадують оксамит та мокрий шовк.

Ottocento відрізняється особливістю змінювати глибину сприйняття інтер'єру залежно від техніки нанесення та кута падіння світла. Тому інтер'єр по-різному буде сприйматися в денний і вечірній час.

Матеріал простий у нанесенні, що дозволяє декорувати як самостійно, так і за допомогою спеціаліста. Отточенто можна наносити різними інструментами: пластиковою кельмою, шпателем із нержавіючої сталі, валиком або пензлем. Для новачків чи самостійного нанесення рекомендуємо звернути увагу на спосіб формування малюнка «вісімкою». В результаті вийде унікальний та цікавий декоративний ефект.

 

  • Особливості нанесення декоративної штукатурки Ottocento Maxima decor

Теги: декоративна штукатурка, Ottocento Maxima decor, штукатурка для інтер'єру, декоративне покриття, ремонт і оздоблення, інтер'єрні роботи, штукатурка з ефектом, технологія нанесення, декоративні штукатурки для стін, стиль арабеск, обробка стін штукатуркою, створення текстури, штукатурка для дому, штукатурка для ремонту