Системи прокладання кабелю (гофра, кабель-канал, лотки для кабелю та ін.)

Системи прокладання кабелю (гофра, кабель-канал, лотки для кабелю та ін.)

Купити системи для прокладання кабелю за низькою ціною

Прокладка силових кабелів здійснюється з урахуванням проекту прокладання кабельної лінії. Сама робота з монтажу прокладки кабелю є досить складною. Сучасна методика укладання кабельної лінії включає в себе різні способи під різні необхідності, наприклад, прокладання повітряних ліній електропередач, прокладання кабельної лінії на відкритому повітрі, в бетоні, в дерев'яному будинку, а також різних варіантів каналів під землею.
На даний момент існують різні варіанти та види прокладання кабеленесучих систем:

  1. Гофровані труби.
  2. Двостінні гофротруби.
  3. Металорукави оцинковані.
  4. Жорсткі гладкі труби.
  5. Кабельні лотки металеві.
  6. Кабель канали 

Кожен з варіантів має свої плюси та мінуси, а також особливості прокладання кабелів. Матеріал для прокладки кабелю вибирають з урахуванням місця розташування кабельної лінії.


Бажаєте купити гофру, кабель-канали, лотки для прокладання кабелю в Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!