Ельф ST40 Склополотно Standart 20 м

Склополотно Standart Ельф ST40

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют Харків пропонує купити склополотно Стандарт Ельф ST40 за низькою ціною.

Склополотно Standart складається з скловолокна різної довжини і різного діаметру. Полотно скловолокна посилено модифікованим полівініловим спиртом, має широкий спектр використання в будинках, офісах, навчальних закладах для боротьби з найтоншими сетеподобнимі тріщинами в шпаклівці, які можуть виникати як від впливу перепадів температури, так і від усадки стін будівель.

Переваги склополотна Premium Ельф ST40:

  • Армує і вирівнює поверхню
  • Виключно висока міцність
  • Вологостійкість і стійкість до зношування
  • Відсутнє живильне середовище для мікроорганізмів
  • Структура дозволяє стінам «дихати»
  • Відсутній електростатичний заряд
  • Екологічно чистий продукт

Виконання робіт

Попередньо підготуйте поверхню для наклеювання: тріщини і вибоїни зашпаклюйте, пористі поверхні заґрунтуйте. Відміряйте відрізок скловолокна по висоті стін з 5 см запасом для вирівнювання. Нанесіть спеціальний клей на підготовлену поверхню за допомогою валика або щітки. Приклейте відміряний відрізок скловолокна на поверхню стіни вертикально (по схилу). Наступний відрізок склополотна приклейте встик. Пригладьте склополотно шпателем або широкою щіткою. Підріжте склополотно по краю стіни за допомогою ножа і шпателя. Забарвлення скловолокна здійснюйте не раніше 24 годин після наклеювання.

ВАЖЛИВО: при наклеюванні скловолокна зверніть увагу, що лицьова сторона спрямована всередину рулону.

 

Хочете купити склополотно Standart Ельф ST40 в Харкові за низькою ціною - телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно і зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, ви можете замовити занос будівельних матеріалів. Телефонуйте!

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 5577

Склополотно Ельф ST40 - матеріал для армування стін і стель, щільність 40 г/м2, ширина - 1 м, довжина - 20 м. (рул. - 20 м2)

324.00 грн

Рекомендовані товари