Емаль акрилова для дерева і металу Maxima 0,75 л білий шовковисто-матовий

Maxima емаль акрилова для дерева і металу білий шовковисто-матовий

Інтернет-магазин будматеріалів БудБаза Абсолют пропонує купити емаль акрилову Maxima (Максима) для дерева і металу в Харкові за низькою ціною.

Акрилова емаль Maxima відрізняється високим ступенем білизни. Не жовтіє з плином часу. Швидко сохне. Висока атмосферостійкість, стійкість до дії вологи. Стійка до зміни температур. Утворює міцне, еластичне покриття, стійке до механічних навантажень і до інтенсивного багаторазового миття. Колерується ручним або машинним способом за каталогами кольорів NCS і ін.

Емаль призначена для декоративно-захисного фарбування дерев'яних (меблі, двері, вікна, та ін.), заґрунтованих металевих і мінеральних (заштукатурених, бетонних, цегляних) поверхонь зовні та всередині приміщень.

Норма витрати на один шар: 80-125 мл/м2

Розріджувач: вода

Спосіб нанесення: пензлем, валиком або фарборозпилювачем

Час висихання (23 °С, 50% RH): < 2 годин

Блиск (ДСТУ ISO 2813) шовковисто-матовий : 20-25 GU при 60°

Фарбування проводити за температури повітря та поверхні від +10 ºС до +30 ºС і відносної вологості повітря не більше 80%.

Емаль наносити пензлем, валиком або фарборозпилювачем в 1-2 шари. Наступний шар наносити не раніше ніж через 2 години.

Не наносити емаль під впливом прямих сонячних променів, сильного вітру, морозу та атмосферних опадів. Після нанесення покриття не повинно піддаватися впливу атмосферних опадів або мінусових температур протягом 24 годин.

Остаточне отримання покриттям своїх властивостей відбувається через 3-4 тижні.

Більш детальну інформацію про акрилову емаль Maxima Ви можете дізнатися, скачавши технічний опис товару на вкладці "Завантажити інструкцію".

 

В інтернет-магазині будматеріалів СтройБаза Абсолют можна купити акрилову емаль Максима для дерева і металу за низькою ціною, у нас можна купити будматеріали з доставкою та самовивозом зі складу в Харкові.

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 1534

Емаль акрилова Maxima для декоративно-захисного фарбування дерев'яних, заґрунтованих металевих і мінеральних поверхонь зовні і всередині приміщень, колір - білий шовковисто-матовий , 0,75 л

256.00 грн


  • При покупці від: 5: 235.00 грн

Рекомендовані товари