Емаль антикорозійна по металу 3 в 1 Maxima, гладка, темно-сіра, 0,75 л

Емаль антикорозійна по металу 3 в 1 Maxima, гладка

Емаль антикорозійна по металу 3в1 Maxima (Максима) функціонально поєднує в собі: адгезійну грунтовку, захист від корозії і фінішну емаль. Застосовується для захисту від корозії та декоративного оздоблення металевих поверхонь, а також дерев'яних поверхонь усередині та зовні приміщень.

Особливості:

  • Утворює на поверхні нанесення гладку антикорозійну плівку, що захищає поверхню металу від впливу вологи та повітря, утворення іржі;
  •  Утворює покриття, стійке до впливу води, атмосферних впливів, індустріальних масел, побутових миючих засобів;
  •  Емаль має високу адгезію (зчеплення) до основи.

Характеристики:

Норма витрати в один шар 40-60 мл/м2
Розчинник Розчинник деароматизований ТМ Maxima
Спосіб нанесення Наносити пензлем, валиком або фарборозпилювачем.
Час висихання (23 °C, 50% RH) 8 годин.
Масова частка нелетких речовин
(ДСТУ ISO 3251)
60-66%
Щільність (ДСТУ ISO 2811-1) 1,03 - 1,13 г/см3
Коліри Білий, зелений, синій, вишневий, сірий, темно-сірий, темно-коричневий, чорний
Ступінь блиску глянцевий
Блиск (ДСТУ ISO 2813) 80-90 GU
Твердість (ДСТУ ISO 1522) бл. 35 сек
Об'ємна частка нелетких речовин
(ДСТУ ISO 3233)
-
Зміст ЛОС (ISO 11890) -
Термін придатності 36 місяців
Фасовка 0,75 л, 2,5 л (10 і 20 л - на замовлення)


Інструкція із застосування:

1. Підготовка поверхні

Металеві поверхні: 

нові – очистити від пилу, забруднень, знежирити.

раніше пофарбовані, старі - видалити старі відшаровані, а також слабко пов'язані шари лакофарбових покриттів до міцної основи механічним (скребок, щітка), термічним (фен гарячого повітря, інфрачервоне випромінювання) або хімічним (засоби видалення фарби) способом. Ретельно очистити від іржі щіткою по металу, шліфувальною шкіркою.  Для досягнення кращої адгезії (прилипання) поверхні, з міцно пов'язаними шарами раніше нанесених масляних фарб або алкідних емалей, слід зашкурити.

Дерев'яні поверхні: 

нові – очистити від пилу та забруднень.

раніше пофарбовані, старі - видалити старі відшаровані, а також слабко пов'язані шари лакофарбових покриттів до міцної основи механічним (скребок, щітка), термічним (фен гарячого повітря, інфрачервоне випромінювання) або хімічним (засоби видалення фарби) способом. Уникайте застосування методів очищення, які можуть пошкодити деревину (наприклад, піскоструминним апаратом). Отвори, щілини або нерівності, що є на дерев'яній поверхні, вирівняти шпаклівкою для дерев'яних і мінеральних поверхонь ТМ Farbex. Зашпаклювану поверхню шліфувати до гладкості, пил від шліфування видалити.

2. Ґрунтування

Металеві поверхні не вимагають попереднього ґрунтування.

Дерев'яні поверхні заґрунтувати алкідною деревозахисною ґрунтовкою ТМ Maxima. Перед нанесенням ґрунтовки переконайтеся, що дерев'яна поверхня очищена і повністю просохла.

3. Фарбування

Перед застосуванням емаль ретельно перемішати до однорідного стану. При необхідності профільтрувати, розбавити емаль розчинником до робочої в'язкості.

ПОРАДА: Для отримання оптимальних властивостей покриття продукцію рекомендуємо нанести в 2 тонкі шари, замість одного товстого! Наступний шар наносити не раніше ніж через 24 години.

Роботи проводити при температурі повітря та робочої поверхні від +10 °С до +25 °С та відносної вологості повітря не більше 80 %. Не наносити емаль під впливом прямих сонячних променів, сильного вітру та атмосферних опадів. Після нанесення покриття не повинно зазнавати впливу атмосферних опадів. протягом 24 годин.

Остаточне затвердіння та придбання покриттям своїх властивостей відбувається через 14 днів.

4. Очищення інструменту

Робочий інструмент очистити за допомогою розчинника, далі при необхідності теплою водою з миючим засобом.

Більш детальну інформацію про антикорозійну емалі Maxima Ви можете дізнатись, завантаживши технічний опис товару на вкладці "Завантажити інструкцію".

 

Бажаєте купити емалі алкідні, ґрунти Maxima (Максима) у Харкові за низькою ціною – телефонуйте або розміщуйте замовлення в інтернет-магазині БудБаза Абсолют. Купити будматеріали в інтернет-магазині БудБаза Абсолют Харків вигідно та зручно, замовте доставку по Харкову та області, не виходячи з дому, на нашому сайті крім доставки, Ви можете також замовити занесення будівельних матеріалів. Телефонуйте!  

Всі відгуки (0)

Написати відгук

Оцінка

Є в наявності

Модель: 7785

Емаль антикорозійна по металу 3 в 1 Maxima (Максима) виконує одночасно три функції: ґрунтування, захисту від корозії та декоративного оздоблення металевих поверхонь, а також дерев'яних поверхонь усередині та зовні приміщень, колір - темно-сірий, 0,75 л

308.00 грн


  • При покупці від: 5: 288.00 грн

Рекомендовані товари